banner153
banner230
banner203

Bulun bu haini
Bardak taştı
Altay A2 takımının, Antalyaspor A2 takımı ile oynadığı karşılaşma sırasında Hasan Subaşı Tesislerinin içinde bulunan konuk takıma tahsis edilmiş soyunma odasında yapılan hırsızlık bardağı taşırdı. İzmir temsilcisinin genç oyuncularının ceplerinden toplam 375 TL ve bir oyuncunun 400 TL değerindeki cep telefonunu çalan hırsız yada hırsızlar, Antalyaspor kulübünün adının bu yüz kızartıcı suçla anılmasını sağladı.

Bu ilk değil
Yapılan bu hırsızlığın ilk olmadığı da, Altay'ın başına gelen bu olaydan sonra su yüzüne çıktı. Kulüpte daha önce de para ve cep telefonu hırsızlığı yaşandığı, tüm bu olayların alt yapıya ayrılan bölümde meydana geldiği ifade edildi. Genç oyuncuların kulübe gelirken mümkün olduğunca az parayla ve maddi değeri çok düşük olan cep telefonuyla geldiği, herkesin bir birinden şüphe duymaya başladığı da belirtiliyor.

Öncekiler gizlendi
MedicalPark Antalyaspor adının 'hırsızlık' kelimesi ile aynı anda anılmasının bile kulübün prestiji ve saygınlığı için son derece olumsuz olduğu ifade ediliyor. Olayın emniyete intikal etmesiyle, daha öncekiler gibi sümen altı edilemeyen bu son hırsızlık olayının, kim yada kimler tarafından yapıldığı araştırılıyor. Ancak daha önce yapılanların gizlenmesi nedeniyle olayın bu aşamaya gelmesi de gözlerden kaçmıyor.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a