banner244

Çamdal, Antalya’da yeniden doğacak

Antalyaspor'un devre arası transfer sezonunun son gününde renklerine bağladığı Tarık Çamdal, kısa sürede eski performansını yakalayacağını söyledi. Galatasaray defterinin kendisi için kapandığını ve yeni bir sayfa açıldığını söyleyen Çamdal, "Göstereceğim performansla yeniden milli takım formasını giymek istiyorum" dedi. Çamdal, Antalyaspor'a transferinden dolayı mutlu olduğunu söyledi ve Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk ve teknik direktör Bülent Kormaz'a transferinin gerçekleşmesinden dolayı teşekkür etti.

Yeni bir sayfa açtı
Ailesiyle birlikte Antalya'ya yerleştiğini ve kendisine verilen şansı en iyi şekilde kullanacağını belirten Çamdal, "Böyle bir fırsat benim için çok önemli. Ben inanıyorum ki kısa sürede eski performansımı yakalayacağım. Bu yönde çalışmalarımı sürdürüyorum. Genelde çift antrenman yapıyorum. Galatasaray defteri kapandı benim için. Yeni bir sayfa açtım kendime. Göstereceğim performansla yeniden milli takım formasını giymek istiyorum. Fırsatı boşa çıkarmamak için en iyi şekilde değerlendirip eski performansıma ulaşmak istiyorum" dedi.

Taraftara teşekkür etti
Antalyaspor taraftarının desteğinden dolayı çok mutlu olduğunu anlatan Tarık Çamdal, "Hepsi bana güveniyor, onların güvenini boşa çıkarmak istemiyorum. Bu benim için de büyük fırsat. Uzun süredir oynamadığımdan dolayı oluşan kasığımda hafif bir sakatlığım var. Çift idman yapıyoruz, takım antrenmanlarına da katılıyorum. Her şey benim için iyi gidiyor. Çok eksiğimin olduğunu düşünmüyorum. Hazır bir seviyeye bir kaç gün içerisinde geleceğimi düşünüyorum. Her şey güzel olacak" ifadelerini kullandı.
DHA

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a