banner153
banner230
banner203

Çöplük Kargaları
Eski defterler açıldı
MedicalPark Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu, açtı ağzını yumdu gözünü. 'Mali durumumuz düzelmeye başladıkça millet eski defterleri karıştırmaya başladı' diyen Akıncıoğlu, 'Yeşilbayır'da daha tahsisi bile yapılmamış arazi üzerinde, şu anda isimlerini açıklamak istemediğim ve akıllarını başlarına almalarını beklediğim bazı mimar, mühendis ve şehir plancıları, avam projede çalışma yaptıklarını ileri sürerek yöneticiler üzerinde agresif bir baskı ve taciz ile para talep etmeye çalışıyorlar. Oysa biz kimseye çalışma yaptırmadık' dedi.
Mali durum düzelince..
Bazı restoranların da benzer tavırlarda bulunduğunu kaydeden Akıncıoğlu, 'Eski dönemlerde Antalyasporlu futbolcu ve teknik heyetlere yaptıkları ağırlamalar ile ilgili para taleplerinde bulunuyorlar. Bunların hepsinin sebebi, Antalyaspor'un mali tablosunun düzelmesi ve borçlarını öder duruma gelmesidir. Ellerinde hiçbir belge olmaksızın alacak talepleriyle piyasaya çıkılmasını eskiye yönelik kötü alışkanlıkların devamı olarak değerlendiriyorum ve Antalyaspor kamuoyunun bu konuda bilgidar olmasını istiyorum' ifadelerini kullandı.

Suç duyurusunda bulunulacak
Bu tür davranışlarda bulunan kişileri 'Çöplük kargası' olarak nitelendirdiğinin altını çizen Akıncıoğlu, 'Bu tavırlarını sürdürmeleri halinde bu isimleri Antalyaspor camiasına teşhir edeceğim. Israrlı davranışlar ve tacizler son günlerde iyice arttı. Artık bu tavırlar bize sökmüyor. Ellerinde doküman, bilgi, evrak varsa bizim alacaklılara her zaman taahhüdümüz bakidir. Ama fırsatçılara prim vermeyiz. Tehdide varmayan ama hoş olmayan konuşmalara kadar ilerleyen bu davranışlar devam ederse, suç duyurusunda da bulunacağız' dedi.
Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a