banner153
banner230
banner203

Deniz asist yaptı
Antalyaspor'un en başarılı isimlerinden biri olan Deniz Barış, 'Savunma gereğini yapıyor ama 24 gol atmışız ve bu çok az. Sanırım öndekilerin gol vuruşlarını biraz daha yoğun çalışmaları gerekiyor' dedi

Savunma işini yapıyor
Antalyaspor'un en istikrarlı ve başarılı isimlerinden biri olan Deniz Barış, takımın bol pozisyon bulup gol üretememesi ile ilgili çarpıcı tespitler yaptı. Deneyimli futbolcu, Konyaspor maçında 6-7 net pozisyon bulup gole çeviremediklerini hatırlatarak, 'Maalesef bir türlü topu kaleye atamıyoruz. Defansif anlamda bir sorun yaşadığımızı sanmıyorum. Rakip elbette 90 dakika boyunca birkaç pozisyona girecek ama biz sadece Konyaspor maçında değil, bir çok maçta çok az pozisyon verdiğimize inanıyorum' diye konuştu.

Onu golcülere sorun
Takımın neden pozisyona girip gol atamadığının sorulması üzerine ise Deniz, 'Onu forvette oynayan arkadaşlara soracaksınız. Biz defansif anlamda, geride görevimizi yapıyoruz. Gol yememeye çalışıyoruz ve genelde bunu da başarıyoruz. Bütün sezona bakınca çoğu maçta gol yemeden ya da 1 gol yiyerek maçları bitiriyoruz. Yediğimiz goller de genelde duran toplar ve kornerler. Attığımız gol sayısı 24 ve bu çok az. Yani ligin en az gol atan takımlarından biriyiz. Öndekilerin gol vuruşunu biraz daha yoğun çalışmaları gerekiyor olabilir' dedi.
Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a