banner153
banner230
banner203

Dolu tribün hayali
İyi değilseniz kulübeye
Büyük takımlardan Anadolu kulüplerine gelip başarısız olan futbolcuların çokluğuna işaret eden Uğur İnceman 'Ben kendimi bu konuda şanslı hissediyorum, çünkü bana güvenen bir teknik adamla çalışıyorum' dedi. Beşiktaş'ta kötü oynama kredisinin çok az olduğunu kaydeden Uğur, 'Burada mesela 3 maç kötü oynama krediniz varsa, orada sadece 1 maç vardır. Ama burada da sonuçta iyi oynamazsanız, hocanız oynatmaz sizi' diye konuştu.

Takım olgusu kayboldu
Ligin ikinci yarısında iyi yaptıkları şeylerden vazgeçtikleri için düşüş yaşadıklarını kaydeden İnceman, 'Bireysel oyun ön plana çıkmaya başladı. Herkes kendisini daha çok göstermek istedi. Bu bizim için çok olumsuz bir tablo oluşturdu. Takım olgusunu kaybettik. Düşüşün nedeni de buydu bana göre. İkinci yarının başında biraz da fikstür dezavantajımız vardı. Her şeye rağmen yenildiğimiz maçlarda çok da kötü oynamadığımızı düşünüyorum' dedi.

Hayali dolu tribünler
Antalyaspor'da en büyük eksiğin tribün gücü olduğunu kaydeden Uğur, 'Antalya'da oynarken kendi evimizde miyiz, deplasmanda mıyız anlayamıyoruz bile. Tribünler o kadar boş oluyor ki, sahaya çıkmadan kendi aramızdaki konuşmalarla birbirimizi motive etmeye çalışıyoruz. Ama taraftar olsa buna gerek kalmıyor' dedi. Uğur hedefini, 'Antalyaspor'u daha iyi yerlere taşımak ve belki de en önemlisi bir gün dolu tribünler önünde oynamak' diye belirtti.
Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a