banner244

Düştüysek, kalkarız

'En iyi yerlere getiren de bu futbolculardı, hedefe taşıyacak olan da biziz' diyen Necati Ateş, taraftardan destek istedi. Necati, Antalya'ya stat yapılmasını futbolcuların da istediğini kaydetti

Geri döneceğiz
Geçtiğimiz sene de benzer bir performans gösterdiklerini anımsatan Necati Ateş, 'Takımlar bu tür süreçleri yaşayabilir. Ligin ilk yarısında yine bu futbolcular bu takımı en iyi yerlere getirdi. Hocamız bize, biz kendimize güveniyoruz. Bazen iyi oynar kaybedersin, kötü oynar kazanırsın. Biz iyi oynayıp iyi sonuç almak için çalışıyoruz' dedi. İkinci yarıda zor maçlar oynadıklarını da kaydeden golcü futbolcu, 'Zor süreçleri taraftarıyla bütünleşen takımlar daha kolay atlatıyor. Özlenen Antalyaspor'un geri döneceğini çok kaliteli bir takım olduğumuzu bildiğim için çok rahat söyleyebilirim' diye konuştu.

Stat istiyoruz
Stat sorununa da değinen Necati, 'Biz de kendi stadımızda oynamak isterdik ama yıkılma tehlikesi olduğundan kimse kendini tehlikeye atmak istemedi. Biraz taraftar anlamında sıkıntı yaşıyoruz ama taraftarlık da budur. Biraz sıkıntı, cefa çekmektir. İki haftada bir maç oynanıyor. İki haftada bir Mardan'a gelmek çok olmamalı diye düşünüyorum. Antalyaspor için sıkıntı çekmeye değer. Onları yanımızda hissetmek istiyoruz. Biz de futbolcular olarak daha güçlü bir takım yaratıp, kulübümüzü daha yukarılara taşırsak yöneticilerimizin stat konusunda daha kolay sonuç almasına katkımız olacaktır' dedi.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a