banner153
banner230
banner203

Emrinize amadeyiz
Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, Antalya'nın daha iyi bir stada ihtiyacı olduğunu belirterek 'Stadı sadece maç oynanacak yer değil, gelir getirecek bir mekan olarak düşünmeliyiz dedi ve 'Proje anlamında emrinize amadeyiz' ifadelerini kullandı.

Federasyon Antalya'da
Türkiye Futbol Federasyonu'nun Mart ayı olağan toplantısını Antalya'da gerçekleştirmek için bir gün öncesinden şehre gelen yönetim kurulu üyeleri, önce Antalya Valisi Ahmet Altıparmak'ı, ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'ı ve Emniyet Müdürü Ali Yılmaz'ı ziyaret etti, son olarak da Antalyaspor Hasan Subaşı Tesislerini gezerek Medical Park Antalyaspor yönetimi ile bir araya geldi.

Daha iyi bir stat
Başkan Hasan Akıncıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte basın mensuplarının sorularına yanıt veren Federasyon Başkanı Özgener, Federasyon olarak çok önemli işlere imza attıklarını ancak yapılması gereken daha çok işleri olduğunu kaydetti. Özgener, 'Bunların başında stat ihtiyacı var. Bu kadar önemli bir futbol merkezinin ve iyi bir takımın daha iyi bir stada ihtiyacı var' dedi.

Projeyi vermeye hazırız
Antalya'ya yapılacak olan stadın haftada bir maç oynanacak bir mekan olarak düşünülmemesi gerektiğini kaydeden Özgener, 'Stat, Antalyaspor'a maddi gelir sağlayan bir yer olarak da düşünülmeli. Biz de Futbol Federasyonu olarak bir an önce bu stadın yapılması için şartları zorlayacağız. Hatta daha önce hazırladığımız 40 bin kişilik stadın projesini de vermeye hazırız. Antalyaspor'un emrine amadeyiz' ifadelerini kullandı.
Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a