banner153
banner192
banner203

GEREKENİ YAPARIM!

Basında Nasri ile ilgili çıkan haberlere tepki gösteren Antalyaspor Teknik Direktörü Razı Çalımbay, “Takıma zarar veren ve yanlış olan şeyler olduğu zaman gerekeni yaparım” dedi

Açık olan bir insanım

Kayserispor maçının hazırlıklarını sürdüren Antalyaspor’da teknik direktör Çalımbay, bugün haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi. Samir Nasri’nin sakatlığından dolayı Galatasaray maçından sonraki ilk antrenmana çıkmamasına rağmen basında ‘çıktı’ diye haber yapılmasına tepki gösteren deneyimli çalıştırıcı, “Ben bir kere her şeye açık olan bir insanım. Futbolculuk ve antrenörlük hayatımda hiç bir zaman antrenmanı basına kapatmadım. Yaptıklarım suiistimal edildiği zaman gerekeni yaparım. Bizim takımımıza zarar veren ve yanlış olan şeyler olduğu zaman gerekeni yaparım” şeklinde konuştu.

İşimi çok seviyorum

“Nasri sakat, antrenmana çıkmıyor ama adam antrenmana çıktı diye yazıyorlar” diye konuşan Çalımbay, “Arkadaşım nasıl yazıyorsunuz. Böyle bir şey olduğu zaman tepki gösteririm. Adam sabah gelmiş tedavi olmuş ve gitmiş. Antrenmana çıktı diye haber yaptıkları zaman böyle olmaz. Antrenmanda teknik direktör olarak gerekli neyse onu yaptım. Nasri yeni gelmiş bizi yanlış anlamış olabilir. Orada bir uyarıydı. Oradaki durum uzadı. Antrenmana çıkmayan arkadaşımıza antrenmana çıktı diye haber yapıldı. Onun için dikkat edilirse bizde dikkat ederiz. Ben işimi çok seviyorum. İşimim gerekeni neyse onu yapıyorum” dedi.

Samuel Eto’o olayı

Birçok oyuncusunun sakat olmasından dolayı istediği kadroyu sahaya süremediğini ifade eden Çalımbay, “Şu süreler bizim için zor zamanlar olacak. Sakat oyuncularımız var. Onlar gelince ideal kadromuzu kuracağız. Gerçekten şuan yavaş yavaş geçen seneki havayı yakalamaya çalışıyoruz. Geçen seneki gibi düşünürsek, geçen seneye nasıl başladıysak ve aynı havada olursak biz iyi şeyler yaparız. Sahanın dışında olan küçük olaylar var. İnşallah onlara da izin vermeyeceğiz. Saha dışında Eto’o olayı yaşandı ama Eto’o sahaya hiç yansıtmadı. O kendi işini iyi biliyor. Eto’o’nun yönetimle olan problemi çözeceğine inanıyorum” diye konuştu.

Salih 6 ay yok! Nasri belki oynar

Çalımbay, yapılan son antrenmanda Salih Dursun’un bağlarının koptuğunu ve 6 ay sahalardan uzak kalacağını dile getirdi. Salih Dursun’un ameliyat olacağını belirten deneyimli teknik adam, “Ona da çok üzüldük. Salih’in antrenmanda bağlarının kopması çok üzücü oldu” dedi. Samir Nasri’nin dün yapılan antrenmana katıldığını ifade eden Çalımbay, “Nasri ile konuşacağız iyiyse Kayserispor maçında oynar” ifadesi kullandı.

Ramazan BOZCA


Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner214

banner20

banner212