banner153
banner203

GİZLİ OPERASYON

Antalyaspor’da alınan kötü sonuçlar muhaliflerin harekete geçmesine neden oldu. Dernek Başkanı Tanır’ın başını çektiği iddia edilen bir grubun, Başkan Öztürk’e karşı cephe açtığı belirtiliyor

Çağrıda bulunmuştu

Antalyaspor’da sportif olarak alınan kötü sonuçları gerekçe gösteren muhaliflerin harekete geçtiği gelen bilgiler anasında. Bu isimler arasında en dikkat çeken kişinin ise Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Nafiz Tanır olduğu iddia ediliyor. Başkan Tanır’ın, Bursaspor maçından sonra harekete geçtiği öğrenildi. Bursaspor yenilgisinden sonra eski başkanları arayan Tanır’ın, “Olağanüstü toplanmalıyız. Antalyaspor A.Ş. kötü yönetiliyor” diyerek çağrıda bulunduğu ifade edildi. Yaşanan bu gelişme sonrası bazı futbolseverler, “Gültekin Gencer döneminde menajerlik ilişkileri, sportif başarısızlıklar, altyapıda yaşananlar gibi birçok konuda somut bilgilere rağmen en ufak bir hamlede bulunmayan Nafiz Tanır’ın bu tavrı bizi şaşırttı” dedi.

Manşet duyurmuştu

Başkan Tanır’ın talebi üzerine Divan İcra Kurulu’nun Pazartesi akşamı bir araya geldiği ve Antalyaspor A.Ş. hakkında görüş dile getirildiği öğrenildi. Akdeniz Manşet Gazetesi de bu haberi okuyucularına “Antalyaspor’da hareketli saatler” diye vermişti. Tanır’ın, “Toplam borç 200 milyon seviyesinde. Antalyaspor A.Ş. yöneticisi Bora Terzioğlu, Gültekin Gencer’den özür diledi” gibi ifadeler bulunduğu ve Antalyaspor Kulübü Derneği’nin seçimsiz olarak olağanüstü toplanması fikrinin ortaya atıldığı da belirtildi. Yaşanan bu gelişme sonrası Antalyaspor A.Ş. Başkanı Ali Şafak Öztürk ve yönetim kurulunun nasıl bir tavır takınacağı ise merak ediliyor.

Akdeniz Manşet Gazetesi, dün Antalyaspor’da hareketli saatlerin yaşandığını ve Divan İcra Kurulu’nun toplandığını okuyucularına aktarmıştı. 

Ramazan BOZCA


Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a