banner244

Hasan Akıncıoğlu yeniden koltukta

3 isim değişti
MedicalPark Antalyaspor Olağanüstü Genel Kurulu dün Hasan Subaşı Tesislerinde gerçekleştirildi. Hasan Akıncıoğlu başkanlığındaki yönetim, 3 isim farkıyla yeniden göreve geldi. Atilla Akın'ın Divan Başkanı olarak seçildiği Genel Kurul'da yönetim ve denetim kurulu raporları okunup ibra edildikten sonra seçime geçildi ve açık oylama yapıldı.

Stat gündemde
Başkan Akıncıoğlu'nun geçmiş dönemle ilgili konuşmasında ve dilek ve temenniler bölümünde en çok dile getirilen konu, Antalya'nın stat sorunu oldu. Geçmişte yapılan hatalar ve gelecekte neler yapılmalı konuları gündeme getirildi. Başkan Akıncıoğlu, Futbol Federasyonu ile camianın ve kentin ileri gelenleri ile birlikte toplantı yapılacağını söyledi.

Gidenler, gelenler
Yapılan seçimde bir önceki yönetim kurulunda yer alan Yıldıray Sapan, Osman Ayık ve Kemal Özgen yeni yönetimde yer almazken Cengiz Akar da Yönetim Kurulundan, Denetim Kurulu'na geçti. Önceki Denetim Listesi'nden Haldun Kilit ise 1 dönem aradan sonra yeniden listeye girdi. Ayrıca yeni yönetimde Ali ޞafak Öztürk, Ömer Durna ve Salih Peker yer aldı.


Yönetim Kurulu
Hasan Y. Akıncıoğlu
Mehmet R. Aktekin
Hüseyin Acarlıoğlu
Ali Yılmaz
Abdurrahman Yılmaz
Bülent Yıldırım
Erol Taşkoparan
Reşat Oktay
Gazanfer Gencer
Mehmet Akıncıoğlu
Hüseyin Atmaca
Ali ޞafak Öztürk
Nuri Ülker
Tahsin Aksoy
Haldun Kilit
Nurettin Ünal
Emin Hesapçıoğlu
Ömer Durna
Salih Peker

Denetleme Kurulu
Cengiz Akar
İlker Gedik
Emin Altıner

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a