banner153
banner230
banner203

Her şey 10 numara

Antalyaspor'da olmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyleyen İsmail Aissati, 'Hocamla aynı mevkide oynamak en büyük avantajım. Ben de 10 numarayım, hocam da' dedi.

Beni isteyene geldim
Türkiye Futbol Federasyonu'nun Tam Saha adlı dergisine verdiği röportajda kendini ve futbol anlayışını tüm ülkeye anlatma fırsatı bulan İsmail Aissati, söze neden Antalyaspor'u tercih ettiğiyle başladı. Faslı futbolcu, 'Antalyaspor bana transfer teklifi yaptığında benimle ilgili her şeyi biliyordu. Ne kadar maç oynadığım, hangi mevkilerde görev yaptığım gibi. Bu da beni istediklerini ve yakından takip ettiklerini net bir şekilde gösteriyordu' ben de benimle bu derece ilgilenen bir takımı geri çeviremezdim' dedi.

Hoca 10 numara
Antalyaspor'a gelişinde Mehmet Özdilek'in uzun dönemdir takımın başında olmasının da etkili olduğunu kaydeden Aissati, 'Özdilek şahane bir teknik direktör. Bir teknik direktörün sizinle ekstra olarak ilgilenmesi, her zaman sizi motive eder. Mehmet Hoca da bana bu şekilde yaklaştı. Onun sayesinde adaptasyon sorununu hiç yaşamadım. Ayrıca kendisi futbolculuğu döneminde benim gibi "10 numara" pozisyonunda oynuyormuş. Lakabı da ne kadar yetenekli olduğunu gösteriyor. Bu durumdan ötürü çok şanslıyım' dedi.

Artık hedef takımız
Hücum hattının güçlü olmasının yanı sıra kendilerinin takım olarak sahada mücadele ettiklerini söyleyen İsmail Aissati, 'Orta saha ve defansımız sağlam olmasaydı bizim de daha fazla geriye koşmamızı ve verimimizin düşmesini gerektirecekti. Biz şimdi bu başarıyı korumak için öncesine göre çok daha fazla çalışmalı ve antrenman yapmalıyız. Çünkü artık göz önünde bir takımız ve başarılı olduğumuz için rakiplerimiz bizi mağlup etmek için karşımıza çok daha motive ve konsantre çıkacak' ifadelerini kullandı. Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a