banner244
banner203

İsim yok, sayı var

2-3 oyuncu alacağız
Medical Park Antalyaspor'un ligin devre arasında transfer yapıp yapmayacağı ile ilgili soru işaretlerini ortadan kaldıran Mehmet Özdilek, İbrahim Dağaşan ile kadrolarını güçlendirdiklerini, 2 ya da 3 oyucu daha alarak ara transferi noktalayacaklarını söyledi. Özdilek, imzalar atılmadan hiçbir şekilde açıklama yapmayacağını da ifade etti.

İsim ve mevki yok
Transferde gizlilik prensiplerini bozmayacaklarını ifade eden Özdilek, 'İmzalar atılmadan transferleri söylemek ne kadar doğru olur, tartışılır. İsim ve mevkii vermekten yana değilim. İmza attığımız zaman bunu medyayla da camiayla da paylaşırız. Bünyemize 2 veya 3 oyuncu daha katacağız. Bu da kısa zaman içinde gerçekleşecek' diye konuştu.

Resmi teklif yok
Mavcut kadroyla devam etmekten yana olduklarını da hatırlatan Özdilek, 'Zaten kadromuzdaki 17-18 futbolcudan yararlanabiliyoruz. Oyuncularımızdan hiç birine resmi teklif yok. Ancak gelirse, kulübümüz ve futbolcumuzun menfaatlerini göz ardı etmeden masaya otururuz' dedi. Özdilek, başta Necati için yazılanların futbolcunun kafasını karıştırmaktan öteye gitmediğini de sözlerine ekledi.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a