banner244

İşte taraftarlık bu

Örnek oldular
Futbolun geniş kitleleri etkilediği günümüzde, taraftarlığın da sadece tribüne gelip gönül verilen takıma destek olunması ve ürün satın alarak kulüp kasasına katkıda bulunmaktan ibaret olmadığını göstermek isteyen Antalyasporlu taraftarlar, örnek bir uygulama ile toplu halde kan bağışında bulundular. Liderliğini Yılmaz Yıldız'ın yaptığı 'Grup 1966' üyeleri, dün Kızılay Kan Merkezine gelerek kan bağışında bulundu.

Takımdan da destek var
Taraftarların bu duyarlı davranışına katkıda bulunmak isteyen Antalyaspor yönetimi ve futbolcuları da bu etkinlikte yer aldı. Yönetim Kurulu Üyesi Emin Altıner'in yanı sıra, futbolculardan Musa Nizam, Deniz Barış ve Ali Zitouni de bu anlamlı bağış kampanyasına bizzat katkıda bulundular. Futbolcular aynı zamanda taraftarların birlikte resim çekilme ve imza alma isteklerini de geri çevirmediler.

Taraftar öncüdür
Yönetim Kurulu Üyesi Emin Altıner, 'Taraftarın bu tür sosyal sorumluluk projelerinde her zaman kulüp olarak yanlarında olacağız. Kardeşlerimize bu insani davranışları nedeniyle teşekkür ediyoruz' dedi. Grup lideri Yılmaz Yıldız da, 'Tribünde takımımıza destek vererek görevimizi yapıyoruz ama işimizi bitirmiyoruz. Taraftarlık, yaşadığımız kentin sosyal sorumluluklarına da öncülük etmektir' diye konuştu.

Futbolcular da mutlu
Futbolcular Deniz Barış, Musa Nizam ve Ali Zitouni de taraftarların örnek davranışlarına katkı vermekten dolayı duydukları mutluluğu dile getirdi. Ali Zitouni, şu anda ülkesi Tunus'ta yaşanan olağanüstü durum nedeniyle, vatandaşları için sürekli dua ettiğini ifade ederek, 'Antalya benim ikinci memleketim. Kendimi sizler kadar buranın insanı gibi hissediyorum. Burada da sorumluluklarım var ve yerine getirmekten mutluyum' diye konuştu.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a