banner244
banner203

Kampanyaya destek çığ gibi büyüyor

İmzalar atılıyor
Bu sezon maçlarını zorunlu olarak Mardan Stadı'nda yapan Antalyaspor'a yeni bir stat kazandırılması için Antalyalılara büyük iş düşüyor. İnşaat Mühendisleri Odası Antalya ޞubesi ve antalyasporum.com'un önderliğinde başlatılan Antalya Stadını İstiyor kampanyasında imzalar toplanmaya başlandı. İmza kampanyası için 1000 taraftardan 40 imza toplanması, 40 bin imza ile Ankara'ya gidilmesi hedefleniyor.

Hedef 40 bin imza
40 kişiye stat için imza attırmak isteyenler, www.antalyasporum.com/statimza.doc adresinden formu edinebilecek. 1000 taraftarın üstleneceği bu sorumluluk görevi tam anlamıyla yerine gelirse 40 bin imza toplanmış olacak ve Antalya'nın en büyük sivil toplum hareketlerinden biri gerçekleşecek. Toplanan imzalar Antalyaspor Store mağazaları, Antalyaspor Tesisleri Basın Odası ve İnşaat Mühendisleri Odası danışmaya teslim edilmesi gerekiyor.

Adliyeden imza yağdı
Kampanya çerçevesinde bunu kendine görev edinen isimlerden biri olan Antalya Adliyesi çalışanlarından Ahmet Korkmaz, 1 günde yüzlerce imza toplayarak kampanyaya büyük katkı verdi. Korkmaz, adliyede görevli memurların yanı sıra vatandaşlara da imza attırdı. 'Antalya Stadını İstiyor' Toplanan imzaların Mart ayı sonunda ya da Nisan ayı başında toplu olarak Ankara'ya götürülüp, ilgili bakanlıklara ve yetkili kişilere teslim edilmesi hedefleniyor.


Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a