banner153
banner230
banner203

Kırmızı-Beyaz gece

Camia ile bir arada
12 Haziran'da yapılacak Genel Seçimler öncesi çalışmalarını aralıksız sürdüren Ak Parti Antalya Milletvekili Adayı Menderes Türel, çocukluğundan beri içinde olduğu Antalyaspor camiasını unutmadı. Türel, önceki gece Titanic Otel'de organize edilen yemekte Antalyaspor'un eski başkanları, yöneticileri, teknik adamları ve futbolcuları ile bir araya geldi. Kalabalık bir davetli topluluğunun önünde konuşan Türel, Antalyaspor'un kendisi için öneminin altını çizerek konuşmasına başladı.

İstikrar olsaydı..
Menderes Türel, 'İstikrar sürseydi bugün stadımız, spor salonumuz ve Yeşilbayır'daki tesislerimiz yapılmış olacaktı. Bu kardeşiniz Belediye Başkanı iken Antalyaspor'u da Antalya sporunu da hiç ikinci plana atmadı' dedi. 'ޞimdi de bu kardeşinizi Ankara'ya göndereceksiniz ve ben hangi makamda olursam olayım, ya da hiçbir makamda olmasam da hep dostlarımın yanında olacağım' dedi. Türel, kendisine destek veren Antalyaspor camiasına da teşekkür ederek geceye katılanlarla tek tek konuşmayı ihmal etmedi.

Top penaltı noktasında
Menderes Türel, siyaseti Antalya'nın geleceği için yaptığının altını çizerek, 'Türkiye'nin ilerleyişine arı kovanına çomak sokar gibi davranışlar yaşanıyor. Milli birlik ve beraberliğimizi daha çok sağlamak en temel görevlerim arasında olacak. ޞehrimizin haklarını korumak için çalışacağım. Topu penaltı noktasına koyduk, gerisi size kalmış' diyerek sözlerini tamamladı. Gecede Futbol Dostları Derneği, Türel'e tarihi değeri olan fotoğraflar da verdi.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a