banner153
banner230
banner203

Öztürk’e tarihi çağrı

Buyursun gelsin

Ekonomik anlamda zor günler yaşayan Antalyaspor’da başkan Cihan Bulut’tan sürpriz çıkış. ‘Şayet Ali Şafak Öztürk geri gelmek isterlerse her zaman kapımız açık ve genel kurula gitmeye hazırız’ diye konuşan Bulut, “Zaman zaman sosyal medyada Öztürk’ün geleceği yönünde haberler yayılıyor. Böyle bir niyeti varsa buyursun. Sıkı bir Antalyaspor taraftarı olarak tribünde yerimizi alıp her türlü yardımı da yapmaya hazırız” ifadelerini kullandı.

Çiçek’e cevap vermişti

Bilindiği üzere bir süre önce eski başkan Öztürk, gazetemizin genel koordinatörü Şifa Çiçek’e cevap vermiş ve “Baktın taraftar geri çağırdı, gündem değiştirmek lazım, birilerini koruman lazım, başladın çalışmaya” diyerek geri dönmek istediğinin sinyallerini vermişti. Kırmızı beyazlı bazı taraftarlar, Öztürk’ün bu açıklaması sonrası destek mesajları yayınlarken, kimileri de kendi döneminde yapılan borçların sıfırlanmasını istemişti.

Vainqueur gidiyor mu?

Antalyaspor’un geçtiğimiz sezon kadrosuna kattığı başarılı oyuncu William Vainqueur’e talipli çıktı. 29 yaşındaki futbolcunun Fransa’nın FC Toulouse’ye transfer olacağı öğrenildi. Fransız basını da transferin tamamlandığını yazdı. Bahsedilen bonservis bedeli 2 milyon Avro civarında. Konuyla ilgili Antalyaspor Yönetim Kurulu açıklama yapmadı.

Ramazan BOZCA


Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a