banner153
banner230
banner203

ޞaka yapma Başkan!
Hani imza gönüldendi?
Sezon boyunca her fırsatta Mehmet Özdilek'in sözleşmesinin bittiği ve devam edilip edilmeyeceği ile ilgili sorulan sorulara 'Kağıt üzerindeki imza önemli değil. Bizim imzamız gönülden. Özdilek'in hedeflerine Antalya'da ulaşacağına inanıyoruz' diyen Başkan Hasan Akıncıoğlu, en az 2 yıl daha Antalyaspor'da kalacağı bilinen Mehmet Özdilek için, 'Henüz kararımızı vermedik' açıklaması yaptı.

ޞaşırtıcı açıklama
Başkan Akıncıoğlu, Teknik Direktör Mehmet Özdilek ile önümüzdeki sezon devam edip etmeyeceklerinin henüz netlik kazanmadığını dile getirirken, 'Mehmet Özdilek ile ilgili görüşümüzü önümüzdeki günlerde açıklayacağız. Bu konuyla ilgili yönetim kurulunda görüşmeler yapıp, karar alacağız' dedi. Başkan Akıncıoğlu'nun bu açıklaması camiada şaşkınlık yarattı.

Özdilek çalışıyor
Başkan Akıncıoğlu bu açıklamayı yaparken, Mehmet Özdilek ve kurmayları da yeni sezon için çalışmaya aylar öncesinden başlamıştı. Özdilek, 'Geldiğimde 5 yıllık bir plan yapmıştık' ifadeleriyle 2 yıl daha kalacağının sinyallerini verirken, transfer çalışmalarına da hız verdi. Hatta Özdilek'in bugün, geçen sezonun değerlendirmesi ve gelecek sezonla ilgili hedefleri içeren bir basın toplantısı düzenleyeceği açıklandı.
Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a