banner244

'Sarı'nın yerine 'Beyaz'ı koydu

Galatasaray taraftarına, kendisine sahip çıkılmadığı için kırgın olduğunu kaydeden Ali Turan, 'En az 1,5 yıl Antalya'dayım, şu anda sadece kırmızı-beyaz renklerin başarısını düşünüyorum' dedi.

Taraftara kırgınım
Sadece kendisinin değil Galatasaray olarak takım halinde lige kötü başladıklarını hatırlatan Ali Turan, 'Haksız eleştiriler aldım çünkü ben Galatasaray'a fedakarlık yaparak geldim ama taraftar bana sahip çıkmadı. Stoper oynasam daha farklı olurdu. Galatasaray taraftarına kırgınım çünkü fedakarlık yaparak geldim, karşılığını göremedim. Sahip çıkmalarını isterdim' dedi. Ali Turan Galatasaray defterini kapattığını, hiçbir şeyden pişmanlık duymadığını da kaydetti.

Sadece Antalyaspor
Antalyaspor'un ilk yarıyı iyi bir konumda tamamladığını ifade eden Ali Turan, 'Üst sıralarla puan farkı yok. Daha iyi yerde olmaya çalışacağız' dedi. Takımda uyum sorunu yaşamadığını da kaydeden Ali Turan, 'Çoğu eski takımdan arkadaşlarım. Beni gayet iyi karşıladılar. Hiçbir sorunum yok. Herkes benim futbolumu ve kişiliğimi biliyor. Sahaya çıkarım elimden gelen mücadeleyi veririm. En az 1,5 yıl daha buradayım ve yalnız bunu düşünüyorum' şeklinde konuştu.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a