banner244

Sen misin 4 gol yiyen

Programı değiştirdi
Manisaspor maçında alınan 4-1'lik yenilginin ardından morallerin bir hayli bozuk olduğu M.Park Antalyaspor'da Teknik Direktör Mehmet Özdilek, daha önce açıklanan idman programının aksine, oyuncularını sabah idmanına çağırdı. Kendisine sorulan 'Ceza idmanı mı' sorusuna Özdilek, 'Hayır değil' dese de ilk 11'de oynayan oyuncuların 20 dakikalık düz koşu yapmasının ardından soyunma odasına gönderilmesi, daha önce yapılan uygulamaların tersi bir uygulama olduğu için ceza idmanı olarak yorumlandı.

Rakamlara takılmam
Özdilek, maçla ilgili değerlendirmesinde ise, 'Kazanmayı rakip kadar istemedik. Üzgünüz ama lig de devam ediyor' dedi. Özdilek, 'Moral bozukluğunu üzerimizden atmamız gerekiyor. Bugünden sonra futbolcularımın kafası yukarıya kalkacaktır. Biz işimizi yapmaya devam edeceğiz' diye konuştu. 100. maçında alınan yenilgi nedeniyle üzüntüsünün farklı olup olmadığı ile ilgili de Özdilek, 'Ben rakamlara takılan bir adam değilim. Bunu galibiyet ile pekiştirmek hoş bir gece olurdu' diye konuştu.

Hiç hoş olmadı
Manisaspor maçında oyuncuların sık sık birbirleriyle tartışmasının sorulması üzerine Özdilek, 'Kendi içlerinde oyuncuların birbirleriyle duruşları, hitapları hoş değildir. Maç içerisinde oyuncular birbirleriyle iletişim kurmalı ama bu iletişim moral açısından çok önemli. Maç içerisinde oyuncuların gerginliği sahaya yansıyabiliyor. Konuşmalar hoş olmadı. Kendi aralarındaki atışmalar performansımızı etkiledi. Bu konuyla ilgili futbolcularımla konuşacağım' açıklamasını yaptı.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a