banner153
banner230
banner203

ޞifo'nun yol haritası
Bulgar solbek Veselin Minev ile transfer sezonunu açan Antalyaspor'da Mehmet Özdilek yeni sezonun takımı ile ilgili ipuçları verdi. Özdilek, 'Geçmiş dönem sıkıntılarını yaşamak istemiyoruz, maddi olarak açılamayız' dedi

Kadronun yüzde 80'i korunacak
Yeni sezonla ilgili planlarını anlatan MedicalPark Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, ekonomik olarak geçtiğimiz senelere göre daha rahat hareket kabiliyetine sahip olduklarını ancak geçmiş dönem sıkıntılarını yaşamamak için maddi olarak açılmayacaklarını söyledi. Özdilek, kadronun yüzde 80'ini koruduklarını, alacakları oyuncuların mevcut kadroya katkı sağlamak için transfer edileceğini ifade etti. 'Gelecek sezon zor geçecek ve kadro derinliği açısından sıkıntı yaşamak istemiyoruz' dedi.

Veselin Minev'i izledik ve aldık
İlk transferleri Veselin Minev'i izleme komitesi ve antrenörlerin bir çok kez seyrettikten ve ortak karar verdikten sonra transfer edildiğini belirten Özdilek, 'Dünyanın genelinde sol bekte sıkıntı var. Biz de ekonomimize bakarak doğru kararlar vermek istiyoruz. Minev bizim ekonomimize uygun bir oyuncu' dedi. Necati için somut bir gelişme yaşanmadığını ancak giderse de 'B Planı'na sahip olduklarını ifade eden Özdilek, 'Tita 3 yıldır Antalya'da ve burada mutlu. Yeniden kadromuzda görmek isterim ama beklemedeyiz' diye konuştu.

Antalya'nın dayanılmaz cazibesi
Dış transferde diğer Anadolu kentlerine göre Antalya'nın cazibe avantajı olduğunu kaydeden Özdilek, 'Oyuncu getirme konusunda ciddi avantajımız var. Tek sıkıntımız ekonomi. İyi oyuncuları gençte olsa tecrübelide olsa iyi paralara almanız gerekiyor. Bütün futbolcular Antalya'da mutlu olduğunu söylüyorlar, ayrılırken de üzüntü yaşıyorlar. Antalya'ya gelip o havayı teneffüs edenin Antalyaspor'u ve şehri unutacaklarını sanmıyorum' diye konuştu. Özdilek Antalyaspor'un bu sorunları aşacağını ve zamana ihtiyaçları olduğunu da kaydetti.
Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a