banner153
banner230
banner203

Son skandal!

İstanbul'da başladı
Sezona Beko Basketbol Ligine yükselme parolasıyla başlayan Kepez Belediyespor, sezon boyunca yaşanan maddi sorunlara rağmen teknik kadro ve oyuncuların inanılmaz özverisi ile 4'lü finallere kadar yükselmiş, ancak İstanbul'da oynanan ilk etap maçları sonunda 3'te sıfır yapınca işi mucizeye kalmıştı. İstanbul macerası sırasında, yönetimle, takımı desteklemeye giden 200 civarında taraftar arasında da sorun yaşanmıştı.

Yemekten ne çıktı?
İşi çok zor olmasına rağmen ikinci etap maçları için Eskişehir'e giden Kepez Belediyespor Basketbol Takımı, kaldığı otelde ilk şoku yemekte yaşadı. Oyuncuların yediği ıspanakta çıkan sümüklü böcek, skandalın ilk halkasıydı. Olay, oyunculardan Cihan Amasyalı'nın twitter hesabında kendi ifadesiyle doğrulanırken, asıl skandal maçların bitimiyle yaşandı. Kepez yönetimi, otel parasını henüz ödememişti.

Menajer rehin kaldı
Otel yönetimi, idari menajer Murat Özdemir'in, otel ücreti ödenene kadar misafir edileceğini ifade edince, Özdemir Antalya'dan para beklemeye başladı ve otelde rehin kalan isim oldu. Durum basketbolla ilgili haber sitelerine yansıdı. 6 maçın tamamını kaybederek eve dönen Kepez Belediyespor'da son noktayı yine oyunculardan Cihan Amasyalı twitter hesabından koydu: Bir sezonda bu kadar skandal çok fazla.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a