banner244

TANIR’DAN YALANLAMA
banner246

Zarar veriyorlar

Antalyaspor Kulübü Derneği'nin eski başkanı Nafiz Tanır, derneğin 29 Haziran'da yapılacak genel kurulunda yeniden aday olacağı yönündeki iddiaların doğru olmadığını söyledi. Yazılı bir açıklama yapan Nafiz Tanır, "Antalyaspor Kulübü Derneği'nin Haziran'da yapılacak olağan genel kurulunda aday olacağım veya hazırlanacak bazı yönetim kurulu listelerine destek vereceğim yönünde bir internet sitesi kaynaklı sosyal medya üzerinde iddialar ortaya atılarak haber yapılmıştır. Bu internet sitesi yıllardır aleyhimde yalan haberlerle bilgi kirliliği yaratmaktadır. Bu haberlere yönelik internet sitesine yönelik geçmişte açtığım davada hukuki süreç devam ediyor. Bu haberi yapan ya da yaptıran üst akıllar kendi menfaatleri adına Antalyaspor'a şimdiye kadar büyük zarar vermiş ve zarar vermeye devam etmektedir” dedi.

Doğru buluyorum

Eylül 2018'de Antalyaspor A.Ş.'de Ali Şafak Öztürk'ün tekrar başkanlığı söz konusu olması ve ilkesel olarak da A.Ş. ile derneği birlikte yönetme isteğine kayıtsız kalmadıklarını belirten Tanır, “Koşullar gereği Antalyaspor'un yararına olacağı düşüncesiyle Antalyaspor Kulübü Derneği'nde olağanüstü genel kurula giderek ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım sürdürdüğümüz 5 yıllık görevi devrettik. Antalyaspor'da 8 ay önceki koşullar ne ise, şu anda da devam etmektedir. Antalyaspor Kulübü Derneği'nin Haziran ayında yapılacak olağan genel kurulunda başkan Ali Şafak Öztürk ya da Fikret Öztürk'ün veya başkanlığındaki yönetim kurulunun devam etmesini doğru buluyor ve destekliyorum” şeklinde konuştu.

Desteğimiz sürecek

Tanır şöyle konuştu: “Şu da bilinmeli ki başta Öztürk ailesi, dernek ve Antalyaspor A.Ş.'teki yönetici arkadaşlarımızın bildiği gibi Antalyaspor Kulübü Derneği yararına olacak bazı girişim ve desteklere katkı vermekteyim. Bunların da olumlu sonuçlanması bir Antalyasporlu olarak bizleri mutlu etmektedir. 2013-2018 yıllarındaki başkanlık sürecimde ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım 5 lisanslı amatör sporcuya sahip Antalyaspor Kulübü Derneği'ni 10 branşta bine yakın sporcuya ulaştırıp, liglerde yer almasını sağladık. Amatör branşlarda özellikle kadınlarda milli sporcu yetiştirdik. Atilla Vehbi Konuk Tesisinin tahsisinde sorumluluk üstlendik. Antalyaspor Kulübü Derneği'nin gelir sağlayıcı yapıya ulaşmasını sağladık. Bu çıtanın daha da yükselerek devam etmesine desteğimizi sürdüreceğiz.”


Özcan VARLI

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a