banner153
banner230
banner203

Ünlüoğlu'ndan açıklama

Mahsur kalma olmadı
Akdeniz Manşet Gazetesinin dünkü spor sayfasında yer alan 'Son Skandal' başlıklı haberde, Eskişehir'de final grubunda mücadele eden basketbol takımının otelde yediği yemekten sümüklü böcek çıktığı ve bu otele para ödenemediği için idare menajer Murat Özdemir'in Mansur kaldığı iddialarına yer verilmişti. Kulüp Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, haber üzerine 'Murat Özdemir Eskişehirli olduğu için 1 gün daha otelde kaldı ve ertesi gün tüm hesabı kapatarak Antalya'ya döndü' dedi.

Otele doğrulattılar
Para ödenmediği için otelde mahsur kalma olayının doğru olmadığını kaydeden Ünlüoğlu, 'Biz hiçbir zaman 5 yıldızdan aşağı otelde kalmadık. İlk kez 4 yıldızlı bir otelde kaldık ve yemekten salyangoz çıktığı haberi doğru. Kaldı ki bu da bizim suçumuz değil' dedi. Ünlüoğlu, otel müdürü Melda Demirbakan Uykun imzasıyla kendilerine gönderilen bir faksı da belge olarak sundu ve otel yönetiminin ödemenin zamanında yapıldığına dair ifadesini de kanıt olarak gönderdi.

Cihan'ın psikolojisi
Ahmet Ünlüoğlu, tüm bu iddiaların kendi oyuncuları Cihan Amasyalı tarafından öne sürüldüğünün hatırlatılması üzerine ise, 'Bildiğiniz gibi 6 maçı da kaybettik ve kendisi 'sıfır' sayı ile oynadı. Takımımıza hiç katkısı olamadığı gibi ödemelerinin tamamını da almıştır. Sadece içinde bulunduğumuz Mayıs ayı borcumuz bulunmaktadır ve Haziran ayı itibariyle de söyleşmesi bitecektir. Kendisi sanırım bu psikoloji ile bunları söylemiş olabilir. Gerisini kamuoyuna bırakıyorum' diye konuştu.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a