banner153
banner230
banner203

Yuvana hoş geldin
Ustalık dönemi
2 yıllığına kırmızı beyazlı formayı giyecek olan 30 yaşındaki Mehmet Eren için Hasan Subaşı Tesisleri'nde tören düzenlendi. Törene Asbaşkan Hüseyin Acarlıoğlu, AK Parti Milletvekili Abdurrahman Arıcı, yöneticiler Mehmet Akıncıoğlu, Tahsin Aksoy, Emin Altıner ve Salih Peker katıldı. Asbaşkan Acarlıoğlu, yıllar önce Antalya'da forma giyen bir futbolcuyu yeniden transfer etmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Acarlıoğlu, Kendisi Kayseri'de iyice pişti. Burada onun için ustalık dönemi başlıyor' ifadelerini kullandı.

En doğru tercih
Kırmızı beyazlı formayı yeniden giyeceği için çok mutlu olduğunu ifade eden Mehmet Eren Boyraz ise, 'İlk adımı attığım yere döndüm. Asbaşkanımızın dediği gibi, ustalık dönemine geldim. Antalyaspor'un bir parçası oldum ve elimden geleni yapacağım. Antalyaspor'un çok istekli olması ve teknik heyetin tavrı benim burayı tercih etmemde önemli rol oynadı' diye konuştu. Mehmet Eren, Trabzonspor ve Galatasaray dahil bir çok kulüpten transfer teklifi gelmesine rağmen en doğru yerin Antalyaspor olduğuna karar verdiğini de vurguladı.

'Abdurrahman amca' transferde etkili oldu
MedicalPark Antalyaspor'un sözleşme imzalattırıp transfer gündeminde dikkatlerin üzerine yoğunlaşmasını sağlayan Mehmet Eren'in bu kararında Milletvekili Abdurrahman Arıcı'nın katkısı büyük oldu. 10 yıl önce öğrenim görmek için geldiği Antalya'da ilk olarak Abdurrahman Arıcı'nın yanına gidip uzun yıllar kendisinin desteğini gören Mehmet Eren, imza sırasında 'Abdurrahman Amca' olarak bahsettiği Arıcı'nın kıramayacağı isimlerin başında geldiğini hatırlattı. Mehmet Eren, 'Mehmet Özdilek'in istekli duruşu, Abdurrahman Amca'nın da Antalya'ya gelmemi istemesi transferin gerçekleşmesini sağladı' dedi.

Manşet farkı
Gazeteniz 'Akdeniz Manşet' farkını Mehmet Eren transferinde bir kez daha ortaya koydu. Başarılı futbolcunun dün imza atacağını, dünkü spor sayfasında ilk haber olarak okuyucularına duyuran Manşet, transferin bittiğini ilk yazan gazete oldu. Yerel gazeteleri ve ulusal gazetelerin ekleri bir yana, hiçbir ulusal medyada bile yer almayan Mehmet Eren'in transferi sadece Manşet gazetesinde yayımlandı. Manşet okuyucuları bu transfer döneminde imza atan tüm oyuncuları imzadan önce yazarak okuyucularına önemli bir ayrıcalık yaşattı.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a