banner244

Dünkü yazımda Antalyaspor’un yeni sezonda neler yapabileceğini kaleme alırken, Tarık Çamdal transferine de kısaca değindim. Tarık ile sözleşme imzalamanın yanlışlığına vurgu yaptım. Küçük bir kesim, daha doğrusu birkaç tetikçi sahte hesaplarla üzerime geldi. Bu şahıslar, konuyu başka mecralara çekmeye çalıştığımı, yönetimi eleştirmek için fırsat kolladığımı ifade ederek kendilerince beni eleştirmiş. Oysa benim yönetimle hiçbir sorunum yok. Olamaz, olmamış.

Bir an acaba bir tek ben mi Tarık Çamdal transferine karşıyım diye düşündüm. Sosyal medya hesaplarımdan yapılan yorumlara baktım. Antalyaspor camiasının neredeyse tamamına yakınının benimle aynı fikirde olduğunu gördüm. İşte bugün bu yorumlardan bazılarını sizlerle paylaşmak istiyorum.

İşte o yorumlar;

** Ulan adam bir maç oynadı neyin sözleşmesi bu. Bu sezon şans yanımızdaydı bireysel 3-4 adamın formuyla bir şeyler yaptık. Bu kafa ile bu takımı bu sene hiç kimse kurtaramaz. Serdar gibi Tarık gibi ceset adamların kadroda yeri olmamalı.Neyini gördünüz de sözleşme yaptınız oynamayan adama.

**Fenerbahçe maçını dikkatli izleyenler mutlaka görmüştür. Son 30 dakika ayağına gelen tüm topları kaptırdı. Adamda top kontrolü sıfır. Topla kendi etrafında dönmekten aciz. Son 30 dakikayı dili dışarda geçirdi resmen. Yinede şeytanın avukatlığını yapmayalım Bülent Korkmaz’ın bir bildiği vardır diyelim.

** Şu mübarek Ramazan günü Rabbim herkese Tarık Çamdal’ın menajeri gibi birini dostunuz arkadaşınız hatta hayat arkadaşınız evladınız olmayı nasip etsin. Amin.

** Engin Baytar bile tükendi bu adam tükenmedi. Onu alsak daha iyi Tarık halı sahada oynayamaz.

** Neymiş bu Tarık. Bizim görmediğimiz gizli güçlerimi var acaba. Alt yapı beyler alt yapı. Daha bunda anlamayacak ne var.

** Galatasaray’dan aldığı yüksek parayla Galatasaray’a bela olan Tarık, Bülent hocanın gayretleriyle beladan kurtulmuştur. Bülent hocanın Galatasaray’a büyük yardımı olmuştur. Bunu bilmek için alim olmaya gerek yok.

** Galatasaray referansı ile adamlar kulüp buluyor yatarak para kazanıyor. Hiç mi sağ bek yok alt yapıda. Yazık gerçekten. Bu işlerde komisyon dönüyor. Her şey olabilir yani.

** Ne güzel işte abi. Hedef yok, amaç yok, tek küme düşmeyelim yeter dersen, Tarık Çamdal bile fazla.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a