banner153
banner230

Bir kısım sözde akademisyen Türkiye’nin gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Harekatı’na ilişkin bir bildiri yayımladılar. Dediler ki; ”Savaş, bir halk sağlılığı sorunudur.”

Bu açıklamayı yapan ise Türk Tabipler Birliği.

Hani yıllardır terör örgütünün açıklamalarına destek verip, sık sık Öcalan’ın sağlığından endişe eden STK var ya! İşte onlar…

Kendilerini aydın olarak tanımlayıp, genç yaşta şehit ya da gazi olan evlatlarımıza sahip çıkmayan bu bozuk zihniyetin açıklamaları halkın ordumuza verdiği desteği kırmaya yönelik psikolojik bir harekattır.

Sosyal medya üzerinden gerçekle ilgisi olmayan bir takım görüntüler ve videolar nasıl bilinçli olarak servis ediliyorsa bu açıklama da aynı zihniyetin ürünü olarak sipariş edilmiştir.

Türkiye’nin birçok yerinde gerçekleşen bombalı terör olaylarının eğitiminin Afrin’de alındığından bihaber olan bu aydıncıkların karanlık yüzlerini tüm milletimizin görmesi gerekir.

Daha önce de 1128 sözde akademisyen doğu ve güneydoğuda yaşanan terör olayları ile ilgili skandal bir bildiriye imza atmışlardı.

Devlet ve hükümeti katliam yapmakla suçlayıp terör örgütlerine sesleri çıkmayan akademik ünvanlı terör seviciler, bir algı operasyonun piyonlarından başka bir şey değildir.

15 Temmuz’da tankın önüne çıkıp darbeye karşı duran Türk kadını, Zeytin Dalı Harekatı’nda tankın yanında olan Türk kadını bilincine sahip olamayanların kanından şüphe etmek lazım gelir.

Gönül isterdi ki bu tabipler trafik kontrolünde alkollü olarak yakalanıp polisi tehdit eden doktora karşı da bir bildiri yayımlasın.

Ancak bu ve bunun gibi STK’ların böyle bir derdi olmaz. Onların görevi Türk milleti tek vücut olmuşken, bu vücuda virüs bulaştırmaktır.

Ancak başaramayacaksınız.

Sınır güvenliğimiz sağlanana kadar, o bölge terör örgütlerinden temizlenene kadar siz de bildiri yayımlamaya devam edin.

Kendi milletine bu kadar yabancı, kendi milletine bu kadar yukarıdan bakan bu zümre benim ordumu ve milletimi itibarsızlaştırma gücüne sahip olamaz.

Bir kez olsun bir milli mesele için bildiri yayımladığınızı görmedik.

Yediği ekmeğe ihanet eden, kendi milletini hor ve hakir gören, milletinin şerefli geçmişini karalayan, kendi kültür ve medeniyetinden utanıp yabancı kültür ve medeniyetlere özenen kişiler zaten bizim aydınımız olamaz.

Milletin yanında ve kalbinde yer almaktansa karşısında olmayı seçiyorsanız, tercih sizindir. Sizin bildirileriniz PKK’ya ve Suriye’deki uzantısı PYD’ye destek olmaktan başka bir amaç taşımaz. Zaten bu bildiriye imza koyanları görünce, kimlerin nerelerde bir araya gelebildiklerini görmüş olduk. Aslolan milletin bildirisidir.

O da zamanı geldiğinde yayımlanır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a