Reklam
Reklam

 14 Şubat sürprizi

Gaziantep Restoran sahibi Ata Yılmaz, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde bir sürprizle karşılaştı.

 14 Şubat sürprizi

Gaziantep Restoran sahibi Ata Yılmaz, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde bir sürprizle karşılaştı.

 14 Şubat sürprizi
22 Şubat 2020 - 15:02 - Güncelleme: 22 Şubat 2020 - 18:12


 14 Şubat sürprizi
Sevgililer Günü için İzmir’den özel olarak geldi
 
Gaziantep Restoran sahibi Ata Yılmaz, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde bir sürprizle karşılaştı. İzmir’de üniversitede okuyan kızı Ece Yılmaz, Sevgililer Günü’nde Antalya’ya gelerek babasına bir sürpriz yaptı. Birden küçük kızı Ece’yi karşısında gören patron Ata Yılmaz, şaşkına döndü. İlk şaşkınlığı geçer geçmez kızına sarılan Ata Yılmaz ve kızı Ece Yılmaz oldukça duygulu anlar yaşadı.
 

Şehir Kulübü’nde Sevgililer Günü
 

Şehir Kulübü Restoran 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla özel bir gece düzenledi
 
Şehir Kulübü Restoran işletmecisi Tolga Günlü, Sevgililer Günü nedeniyle özel, zengin bir menü ile özel bir program düzenledi. Gecede sahne alan Grup Saki ve solistleri Antalya sahnelerinin ünlü ismi Serpil Doğan, mükemmel bir program çıkarıp, konuklara unutulmaz müzik dolu bir gece sundular. Geceye Antalya Kültürel ve Sanatsal Etkinlikler Derneği (AKSED) üyeleri, Dernek Başkanı Hilmi Okay ve eşi Nuray Okay, Koro Şefi Ersel Ayvaz, Antalya Şehir Kulübü Başkanı Şemsi Kutsal ve eşi, Kulüp Saymanı, Antalya’nın tanınmış isim ve simalarından Recep Güler namı diğer Miloş, Sedat Süral, Melek Kesen ve çok sayıda Antalya’nın tanınmış isim ve siması katıldı. Gecenin organizesini Şükriye Sürekli yaptı. Serviste yaşanan ufak tefek sorunlar ve aksaklıkların dışında yeni günün ilk saatlerine kadar süren gecede konuklar unutulmaz anlar yaşadılar.
 

Kadınların gözdesi Swiss
 
Antalya sahnelerinin en mütevazı, beyefendi ve sevilen ismi Tahsin Sargın’ın Swiss Bar’ı özellikle kadınların gözde mekânı. Geçtiğimiz akşam iki arkadaş Saime Gökdemir ve Ayla Çagıgan’ın eğlenmeleri görülmeye değerdi. Kimselere aldırmadan kadın kadına eğlenmenin tadını çıkaran arkadaşlar felekten bir gece çaldı.


Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum