Reklam
Reklam

Akaydın'a plaketli teşekkür

Deveci Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'a bölgeye olan hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi sundu.

Akaydın'a plaketli teşekkür

Deveci Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'a bölgeye olan hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi sundu.

Akaydın'a plaketli teşekkür
10 Aralık 2010 - 15:15

CHP Kepez İlçe Teşkilatı Başkanı Alican Deveci Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'a bölgeye olan hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi sundu

Akaydın'a teşekkür ziyareti
Kepez bölgesinde son dönemde yaşanan kültür ve sanat etkinliklerinin bölge halkında olumlu yansımalara sebep olduğunu ifade eden Alican Deveci bunun memnuniyet verici olduğunu söyledi. Deveci, 'Kepez yoğun göç alan bir ilçe. Göreve geldiğiniz günden bu yana bölge halkına verdiğiniz önem ve kültür faaliyetleriniz halk arasında memnuniyetle karşılanıyor. Ayrıca Sakarya Bulvarı'nın asfaltlanması, Kepezaltı, Fatih mahallelerindeki kaldırım çalışmaları takdir görüyor. CHP İlçe Örgütü olarak halktan olumlu tepkiler alıyoruz. Verdiğiniz destek için örgütümüz ve Kepez halkı adına teşekkürlerimizi sunmak istiyoruz' dedi.

Antalya bir bütündür
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, kente hizmeti bir bütün olarak gördüğünü ifade ederek CHP Kepez İlçe Örgütü'ne teşekkür etti. Antalya'yı kültür ve sanat kenti yapma hedefleri doğrultusunda bu hizmetlere ağırlık verdiklerini belirten Akaydın, 'Öncelik olarak bu konuda mahrum bırakılmış bölgelere ağırlık veriyoruz. Kepez'de yaşanan kültürel etkinliklerin bölge halkı tarafından benimsenmesi mutluluk verici' diye konuştu. Akaydın sözlerini, 'Hepimiz Antalya'ya hizmet için üstümüze düşen görevi yerine getiriyoruz. Ortak hedefimiz çağdaş, uygar ve demokrat bir ülke yaratmak' diye tamamladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum