Reklam
Reklam

Aktif projeler üretilecek

ANTİAD Başkanı Ferhat Yıldız, yeni dönem çalışma ve strateji toplantısında yeni projeler hakkında bilgi verdi. Yıldız ,”İş insanları, Antalya’nın ismini farklı konularda temsil ederek ekonomide ilerleme sağlayacak” dedi

Aktif projeler üretilecek

ANTİAD Başkanı Ferhat Yıldız, yeni dönem çalışma ve strateji toplantısında yeni projeler hakkında bilgi verdi. Yıldız ,”İş insanları, Antalya’nın ismini farklı konularda temsil ederek ekonomide ilerleme sağlayacak” dedi

Aktif projeler üretilecek
13 Şubat 2020 - 18:09

Antalya'da bir otelde gerçekleşen Antalya İş İnsanları Derneği’nin (ANTİAD) 5'inci dönem çalışma ve strateji toplantısına Başkan Ferhat Yıldız, Genel Sekreter Mehmet Kara, başkan yardımcıları Bilal Köleoğlu, Coşkun Altun, Hüseyin Şam, Rıza Atçı, Sayman Serkan Çobanoğlu, yönetim kurulu üyeleri Burak Yılmaz, Cemil Akçay, Cüneyt Akgül, Ferhan Alıcı, Tezcan Saçak ve çok sayıda dernek üyesi katıldı. Ferhat Yıldız, ANTİAD'ı Antalya'nın en etkili iş derneği yapmayı amaçladıklarını söyledi. 3 yıllık sürede ANTİAD'da yapılacak çalışmalar hakkında bilgi veren Yıldız, geçen ay göreve geldiklerini hatırlatarak, bu sürede üyelere tanışma ziyaretinde bulunduklarını anlattı. Antalya'da 80'in üzerinde sivil toplum kuruluşu olduğunu, işadamları derneği sayısının 13 olduğunu dile getiren Yıldız, derneği farklı bir noktaya taşıyacaklarını anlattı.
 
Profesyonel danışmanlık hizmeti
Dernekte proaktif bir yönetim sergileyeceklerini anlatan Ferhat Yıldız, “Yani üyeyi merkeze alan bir yönetim şeklini ele alacağız. Üyenin ayağına gideceğiz. Üyemiz ya derneğe devam edecek ya toplantıya katılacak ya da bu dernekle iletişimini kesecek. Yüzde 80'in üzerinde katılım olması gerekir. Dernek toplantıları ve derneğin tüm organizasyonlarına üyelerimizin katılmasını istiyoruz. Biz varsak dernek var. Önce birbirimize güveneceğiz, daha çok zaman geçireceğiz ve ticaret gelişecek. Hesap verebilir olacağız. Ticaret odaklı toplantılar yapacağız. Gündemi olan konulu akşam yemekleri düzenleyeceğiz. Dernek üyeleriyle birlikte aktif çalışabilecek projeler yapacağız" dedi. Teknokent Arge ve Kuluçka Merkezi hedeflerini hayata geçireceklerini belirten Yıldız, “Bu bizim vizyon projemiz ve birlikte yapacağız. Üniversite onaylı eğitim programları düzenleyeceğiz. ANTİAD AŞ ve ANTİAD GYO çalışmamız var. Profesyonel danışmanlık hizmeti vereceğiz" diye konuştu.
 
ANTİAD’dan Patara çıkarması
2020 Turizm Yılı temasının Patara Antik Kenti olmasını da değerlendiren Ferhat Yıldız, “Antalya ekonomisinin 2020 yılında çok mesafe katedeceğini düşünüyorum. Özellikle turizmde 2020'nin Patara Yılı olmasının kente her anlamda katkı sunacağını düşünüyorum. Antalya'daki iş hayatını daha canlandıracaktır. Antalya'da turizmin ve tarımın dışında diğer sektörlerde de yatırımlar var. İş insanları Antalya'nın ismini farklı konularda temsil ederek ekonomide ilerleme sağlayacaktır" dedi.
DHA
 
 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum