Reklam
Reklam

Alanyaspor’da hareketli günler

Turuncu yeşilli ekipte 10 ismin sözleşmesi sona ererken, 15 oyuncu kiralıktan geri döndü

Alanyaspor’da hareketli günler

Turuncu yeşilli ekipte 10 ismin sözleşmesi sona ererken, 15 oyuncu kiralıktan geri döndü

Alanyaspor’da hareketli günler
04 Ağustos 2020 - 17:11

Süper Lig'de gösterdiği başarılı performansla dikkati çeken Alanyaspor'da 10 ismin sözleşmesi bugün itibarıyla sona erdi. DjalmaCampos, JuniorFernandes, PapisCisse, FabriceN'Sakala, Kaan Kanak, Baiano, Cenk Gönen ve Eray Birniçan ile tek tek görüşme yapıldığı ancak henüz yeni sözleşme imzalanma konusunun netlik kazanmadığı öğrenildi. N'Sakala'nın Beşiktaş ile iki yıllık anlaşmaya vardığı öğrenilirken, sözleşmesi biten diğer iki oyuncudan Ceyhun Gülselam ile geçen hafta yeniden anlaşmaya varıldı.
 
Transfer sezonunun başlamasıyla Alanyaspor'un daha önce sözleşme imzaladığı yeni transfer Efkan Bekiroğlu ve Berkan Kutlu'nun sözleşmeleri aktif oldu. İki oyuncu takım bünyesine katılırken 13 futbolcu da kiralık sürelerini tamamlayarak takıma döndü. ResoAkin, Isaac Sackey, Yusuf Karagöz, Tayfur Bingöl, SiddikCelik, Rauf Öktem, Hasan Can Yalcintekin, Emre Bekir, Murat Sevimler, Hasan Emiroglu, Hasan Ayaroglu, Alper Tursun ve kaleci Haydar Yılmaz kiralık sürelerini doldurarak Alanyaspor'a dönüş yaptı.

DHA
 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
https://gdetr.hit.gemius.pl/hitredir/id=ncqa0PrdG5z0zOGaP9XGEnXo7Om1QavUMF58NmhUVP3.E7/fastid=eycqsmhkbnbmuxgsaoivlfzyvhml/stparam=wohebkjfng/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://yaay.com.tr/?utm_source=Akdeniz-Manset-Gazetesi&utm_medium=Standard-Banners&utm_campaign=Turk-Telekom-Antalya-Yerel-Siteler-Eylul-2020