Reklam
Reklam

Altınova'ya kreş ve semt evi müjdesi

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ikinci döneminde imar problemini çözdüğü Altınova bölgesine kreş ve semt evi yapacaklarının müjdesi verdi

Altınova'ya kreş ve semt evi müjdesi

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ikinci döneminde imar problemini çözdüğü Altınova bölgesine kreş ve semt evi yapacaklarının müjdesi verdi

Altınova'ya kreş ve semt evi müjdesi
07 Temmuz 2019 - 15:06

Başkan Hakan Tütüncü, bir mahalle muhtarının evinde bölge muhtarlarının katılımıyla gerçekleştirdiği hizmet koordinasyon toplantılarını 3. döneminde de sürdürüyor. Hizmet koordinasyon toplantısı, bir yıl içerisinde, her hafta bir muhtarın evinde belediye bürokratları ve 5 muhtarın katılımıyla yapılıyor. Her yıl tekrarlanan ve 68 mahalle muhtarını kapsayan hizmet koordinasyon toplantısıyla mahallelerin hizmet taleplerinin hızlı bir şekilde karşılanması amaçlanıyor. Belediyeyi ve bürokratlarını mahallelere taşıyan muhtar istişare toplantısının bu dönemki ilk buluşmasına Altınova Orta Mahalle Muhtarı Nurten Kurt ev sahipliği yaptı.

Toplantıya Başkan Hakan Tütüncü'nün yanı sıra Başkan Yardımcıları Sebahat Adanır, Orhan Kocaağa, Meclis Üyesi Ramazan Çakır, İmar Danışmanı Ramazan Eciş, Kepez Muhtarlar Dernek Başkanı Feyzullah Büyükkeleş, Park ve Bahçeler, Fen İşleri ile Zabıta müdürlüklerinin bürokratları, Altınova Menderes, Sinan, Düden ile Göksu Mahalle muhtarları katıldı.

Başkan Tütüncü, toplantıda Altınova bölgesine yeni eserlerin müjdesini vererek, şunları söyledi: “Antalya kent merkezinin tarım ve ticaret merkezi olan Altınova'nın, 35 yıla yakın süren imar problemini ikinci dönemimde çözmüştük. Bölge sakinlerinin imarla ilgili beklentilerini de karşıladık. İmar sorununu ortadan kaldırdıktan sonra bölgedeki temel belediyecilik hizmetlerimizi artırarak sürdürdük. Yeni yol, mevcut yolların asfaltlanması, yeni yeşil alanların oluşturulması, semt spor sahası, sağlık tesisi gibi çalışmalar ve yeni imar haklarıyla Altınova'nın yaşam değerini, cazibesini yükselttik. Yeni dönemimizde de bölgeye yeni eserler kazandırmaya devam edeceğiz. Altınova sakinlerinin kültür, sanat ve sosyal etkinliklere kolay bir şekilde ulaşabilmeleri amacıyla bölgeye 4. semt evimizi yapacağız. Altınova'daki mahallerimizde çalışan annelerimiz için de bölgeye Nasreddin Hoca Kreş ve Gündüz Bakımevi'nin 4. şubesini inşa edeceğiz. Menderes Mahallemizde iki çocuk oyun alanı yapacağız."
DHA

YORUMLAR

  • 0 Yorum