Reklam
Reklam

ANTALYASPOR 54 YAŞINDA

Nice zaferlere, nice güzel yıllara

ANTALYASPOR 54 YAŞINDA

Nice zaferlere, nice güzel yıllara

ANTALYASPOR 54 YAŞINDA
02 Temmuz 2020 - 18:21

2 Temmuz 1966’da Yenikapı Suspor, İlkışıkspor ve Ferrokromspor kulüplerinin birleşmesiyle kurulan Antalyaspor, 54’üncü yaşına bastı. Bu anlamlı günde siyasiler ve oda başkanları kırmızı beyazlı takımın kuruluş yıl dönümünü kutladı. Antalyaspor Onursal Başkanı Menderes Türel sosyal medya hesabından yayımladığı mesajda, “Antalyaspor’umuzun 54’üncü kuruluş yıl dönümünü kutluyorum. Kurucu başkanımız Atilla Konuk, kurucu ikinci başkan sevgili babam Suphi Türel ve ahirete irtihal eden tüm kurucularımızı, eski başkan ve yöneticileri, rahmetle yad ediyor, hayatta olanlara da tebrik ve teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. 
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek de kısa bir kutlama mesajı yayınladı. Böcek, “Biz ezelden ebede kırmızı beyaza sevdalıyız. Hiç bitmeyecek sevdamız Antalyaspor’umuzun 54’üncü kuruluş yıldönümü kutlu olsun” dedi. Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ise, “Antalyaspor takımlarının, Antalyaspor AŞ’nin, kulüp derneğinin ve ‘cefakar’ Antalyaspor taraftarlarının hep yanındayız. Kapılarımız ve gönlümüz her zaman camiamıza açık. Pek çok güzel şeyi hep beraber yaptık ve yine yapmaya devam edeceğiz” derken, Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen de, “Antalyaspor’umuzun 54’üncü kuruluş yıldönümünü coşkuyla kutluyorum. Nice zaferlere, nice güzel yıllara Akrep” ifadelerini kullandı.
Antalya Sanayi ve Ticaret Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odası (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere ve Antalya Organize Sanayi Odası (AOSB) Başkanı Ali Bahar, Konyaaltı Sanayi ve İşadamları Derneği Başkanı İlhami Kaplan, birer mesaj yayımlayarak Antalyaspor’un kuruluş yıl dönümünü kutladı.  
Kasım ÇİÇEK

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum