Reklam
Reklam

Arı, köylerde sorun dinledi

Arı, köylerde sorun dinledi

Arı, köylerde sorun dinledi
22 Aralık 2010 - 16:38

İl Genel Meclisi Başkanı Cavit Arı ve beraberinde meclis üyeleri Gülay Bolatan, Ömer Eray, Ali Çamlıdağ ve Mehmet Ordu ile birlikte, Antalya'nın Elmalı İlçesi'ne bağlı Akçaeniş Köyü ile Bayralar Köyü'nde vatandaşlarla bir araya gelerek köy halkının sorunlarını dinlediler.

Köylere eşit hizmet
Öncelikle Akçaeniş Köyü Muhtarı ޞener Sarıçiftçi ve köylü vatandaşlarla bir araya gelen Meclis Başkanı Cavit Arı ile meclis üyeleri daha sonra Bayralar Köyü Muhtarı Hüseyin Çakır ve kahvehanedeki vatandaşlarla bir araya gelerek vatandaşların istek ve taleplerini dinlediler.
Kaş'tan Gazipaşa'ya kadar bu zorlu coğrafyada yaşayan bütün köylere eşit hizmet götürmeye çalıştıklarını belirten Arı, köylere eşit hizmet götürürken aynı zamanda, şimdiye kadar hizmet almamış veya az hizmet almış köylere biraz daha özen göstermeye çalıştıklarını belirtti.

Yaşam koşulları yükselecek
Arı, şöyle konuştu: ''Kırsal kesimde ve köylerde yaşayan vatandaşlarımız, yaşam kalitelerinin yükseltilmesi ve hizmetlerden en iyi şekilde yararlanmaları için bizleri bu göreve getirmiş bizler de bu göreve layık olabilmek için büyük çaba sarf etmekteyiz. İl Genel Meclisinde farklı siyasi kimliğe sahip olmamıza rağmen, kararların alınmasında halkın çıkarlarını ön planda tutarak her zaman ortak hareket ettik'' Köylerin yol, köprü içme suyu gibi konuların yanında çok amaçlı salon toplu sağım üniteleri gibi ihtiyaçlarının da bulunduğunu belirten Arı, Önümüzdeki üç yıl içerisinde de Ekonomik ve Sosyal yönden Köylünün yaşam koşullarının en üst seviyeye çıkarmak istediklerini sözlerine ekledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum