Reklam
Reklam

Başhekim Dr. Sayraç tam gaz

Atatürk Devlet Hastanesi başhekimliğine atandığı günden bu yana koltuğuna adeta oturma fırsatı bulamayan Uzm. Dr. Ali Vefa Sayraç, şu sıralar GETAT ile yatıp kalkıyor

Başhekim Dr. Sayraç tam gaz

Atatürk Devlet Hastanesi başhekimliğine atandığı günden bu yana koltuğuna adeta oturma fırsatı bulamayan Uzm. Dr. Ali Vefa Sayraç, şu sıralar GETAT ile yatıp kalkıyor

Başhekim Dr. Sayraç tam gaz
06 Şubat 2020 - 16:18

 
Kamu Hastaneler serüveninin son bulması ile tekrar Sağlık Müdürlüğü bünyesine dönen hastaneler, adeta yaz boz tahtasına döndü. Yeni siteme dönüşün hemen ardından Atatürk Devlet Hastanesinde başhekim olarak göreve getirilen Uzm. Dr. Ali Vefa Sayraç, harikalar yaratıyor. Göreve geldiği gün hastanede önemli değişiklere giden başhekim Sayraç işe personelden başladı. Ardı ardına yaptığı toplantılarla doktor, hastane, hasta ilişkilerinde önemli iyileşmeler görüldü. Ardından yılan hikayesine dönen hastane bahçesi bitişiğinde Karayollarının 11 mutlu azınlık yerine, yüzlerce hastanın yararlanacağı modern bir hastane yapımı için kolları sıvadı. Diğer yandan kısıtlı imkanlarla yeni poliklinikler açtı. Güvenlikten yemekhaneye, otoparktan çevre düzenlemesine birçok çalışmada bulundu ve düzenlemelere gitti. Evde hizmetten yaşlılara bakıma hastaneye bağlı Yeniköy, Kepez, Varsak, Etiler semt polikliniklerinde yaptığı çalışmalar ve burada daha sayamayacağımız onlarca çalışma, proje ve düzenlemeler. Adeta koltuğa oturmayan atom karınca başhekimde dur durak yok.
 
Şu sıralar GETAT
Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Ali Vefa Sayraç, şu sıralarda yine hastanede bir ilke imza attı. Hastanede yeni hizmet vermeye devam eden Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp (GETAT) ile gündeme oturdu. “GETAT bünyesinde yer alan akapunktur, apirterapi, ozon ve hacamat uygulamaları yoğun ilgi görüyor” diyen Başhekim Dr. Sayraç kısa süre önce Psikiyatri Uzmanı Dr. Abdurahman Acar’ın da hipnoz polikliniğinde hizmet vermeye başladığının açıklamasını yaptı. Kendisine yaptığımız ziyarette yeni dizayn edilen çocuk poliklinikleri ile halkımıza daha iyi hizmet vermeye devam edeceklerini belirtti. Polikliniklerini ziyaret ettiğimiz Dr. Gülçin Yasa akupunktur, hacamat ve apiterapi hakkında bilgi verirken Hastalarımıza herhangi bir ilaç kullanmadan vücudun kendi dengesini bulmasına yönelik tedavilerimiz ile yaşam kalitesini önemli ölçüde artırmaya hizmet ediyoruz” dedi. Bir süredir Ozon Tedavi Polikliniğinde hizmet vermekte olan Uzm. Dr. Özer Bolat ozon hastalarından başarılı sonuçlar elde ettiklerini dile getirdi. Göreve başladığından bu yana hiç makamında oturmayan Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Ali Vefa Sayraç, tam gaz, tutana helal olsun.

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr.Ali Vefa Sayraç, en yakın çalışma arkadaşları, ekibi, Başhekim Yardımcıları Dr. Kamil Aksoy, Ortopedi Uzmanı Dr. Akif Akçal, Kardiyoloji Uzmanı Mustafa Demirkıran, Dr. Mehmet Çal. Hararetli bir toplantının ardından hastane girişinde topluca objektifime böyle poz verdiler. Ortopedi Uzmanı Dr. İbrahim Eke (fotoğrafta yok izinli)


Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr.Ali Vefa Sayraç

Uzm. Dr. Özer Bolat Ozon hastalarından başarılı sonuçlar elde ettiklerini dile getirdi.


Ünü sınırlarımızı aşan, Psikiyatri Uzmanı Doktor Abdurahman Acar hipnoz polikliniğinde hizmet vermeye başladıDr. Gülçin Yasa Akupunktur, Hacamat ve Apiterapi hakkında bilgi veridi. Başhekim Dr. Sayraç’ta, Dr. Yasa’dan sorun ve sıkıntılar olup olmadığını sordu.


Yoğunluktan adeta yemek yemeğe bile fırsatı olmayan Başhekim Dr. Sayraç’ın yemekhanede personeliyle beraber olmak en sevdiği zamanlardan birisi.

Başhekim Dr. Sayraç zaman zaman tüm polinikleri gezerek sorun ve sıkıntıları yerinde tespit etmekte.Reklam

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Keziban K.
  1 ay önce
  Atatürk Devlet Hastanesinde güzel gelişmeler oluyor. GETAT ilaçsız tedaviyi denemeli insanlar.Başhekimi kutluyorum.Abdurrahman Acar Bey mükemmel bir Psikiyatrist Dr.Başarıları daim olsun.Hayırlı olsun.Güzel bir manşet haberi.
 • Evrensel
  1 ay önce
  Tam bir görev adamı kendisiyle çalışmaktan onur duyorum. Adam gibi adam.