Reklam
Reklam

Cumhuriyeti koruyacağız

Cumhuriyeti koruyacağız

Cumhuriyeti koruyacağız
21 Aralık 2010 - 18:00

Halk ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Kepez Gençlik Kolları ve üyeleri Kışlahan Meydanı'nda toplanarak basın açıklaması yaptı. Basın Sözcüsü Murat Doğan, Atatürk'ün önderliğinde kurulan Cumhuriyet'i koruyacaklarını söyledi.

Dış güçlerle iş birliği
Grup adına açıklamayı okuyan basın sözcüsü Murat Doğan, ülkenin gün geçtikçe fakirleştiğine dikkat çekerek, 'Milletimiz harap ve bitap düşmüştür. Atatürk'ten sonra gelen bazı siyasetçiler ve onların mensup olduğu siyasi partiler ülkemizin şu anki durumuna zemin hazırlamış, kalkınmasında başarı gösterememişlerdir. Bazıları da dış güçlerle işbirliği yapmışlardır' dedi.

Atatürk ilkelerini koruyacağız
'HEPAR Cumhuriyete sahip çıkacak Atatürk ilkelerini koruyacaktır' diyen HEPAR Basın sözcüsü Murat Doğan, 'Bugünkü Hükümette 8 yıldır aynı durumu tekrar ettirirken halkın psikolojisi boyanarak uyutulmuş, ekonomi karın doyurmayan maaş zamları ile çökertilmiştir. Türkiye toprakları dış güçler adına tamamen parsellenmiş, Cumhuriyet döneminde savaştan yeni çıkmış bir milletin kalkınması için açılan ve onlarca sene Türkiye Cumhuriyeti ekonomisine sper olmuş, PTT, Limanlar, Demiryolları, bankalar Madenler TV Kanalları, Radyolar ve gazeteler gibi birçok kuruluş yabancı devletlere peşkeş çekilmiştir' dedi.

Esra ALTUNKES

YORUMLAR

  • 0 Yorum