Reklam
Reklam

DOLU DOLU YILBAŞI

Yılbaşı gecesi, bazı mekanlarda birkaç boş masa olmasına rağmen, son ay durma noktasına gelen eğlence sektörüne nefes aldırdı

DOLU DOLU YILBAŞI

Yılbaşı gecesi, bazı mekanlarda birkaç boş masa olmasına rağmen, son ay durma noktasına gelen eğlence sektörüne nefes aldırdı

DOLU DOLU YILBAŞI
06 Ocak 2020 - 18:26


Hazırlıklarına günler öncesi başlanan eğlence sektörünün çoğunun yüzü güldü. Bazı mekanlarda birkaç masa boş kalsa da, eğlence mekanları yeni günün ilk ışıklarına değin programlarını sürdürdü. Yeni yıl kutlamalara katılan müşteriler her şeye rağmen tüm sorun ve sıkıntılarını bir geceliğine rafa kaldırarak coşku ile eğlendi. İşte yılbaşı gecesinden objektifime yansıyan bazı kareler.
 
Burası Lavin
Kaleiçi Lavin Eğlence Merkezi, yılbaşı gecesi doldu doldu taştı. Yılbaşı gecesi Antalya’nın en iyi iş yapan mekânı olan Lavin’in müşterisi sokağa taştı. Sabahın ilk ışıklarına değin Lavin gecesi görülmeye değerdi.

 
Burası Perge
Perge Otel bu yıl müşterilerine özel bir müzik porogramı ile yine özel bir menü sundu.

 
Burası Ekici
Ekici günler öncesi hazırlıklarına başladığı geceden yüzünün akıyla çıktı. Rezerveleri günler önce dolan Ekici unutulmaz bir yılbaşı gecesi sundu. Fotoğrafta patron Veli Ercan ve gecenin mimarları objektifime gecenin anısına böyle poz verdiler.


Burası MeyhanET
MeyhanEt yeni yıla Antalya sahnelerinin ünlü ismi Füsun Sovuksu ile girdi. Tıka basa dolan mekânda konuklar unutulmaz bir gece yaşadılar..

 
Burası Yamaç
Yamaç Bistro da rezerveleri günler öncesinde dolan mekanlar arasındaydı. Yılbaşı gecesine özel bir menü ve program ile müşterilerinin karşısına çıkan Yamaç, müşterilerine doyumsuz bir yılbaşı gecesi sundu. Yamaç ailesi, aralarında Yamaç Kafe olmak üzere çeşitli dallarda işletmeleri bulunan iş insanı Şevket Aldemir, eşi, oğulları, gelinleri ve torunları ile yeni yıla kendi mekanlarında girdiler.


Burası Yemenli Meyhane
Yılbaşı gecesi Kaleiçi’nin en iyi iş yapan mekanları arasında olan Bora’nın Yemenli Meyhane Restoran’da rezerveler günler öncesinden dolmuş. Unutulmaz bir gece yaşayan konuklar zaman zaman sokağa kadar taştı.

 
Burası Swiss
Yılbaşı’nda barlar sokağının en iyi iş yapan mekanlarından Swiss doldu doldu taştı. Yeni yıla Antalya sahnelerinin aranan ismi Cengiz Ersoy’la giren Swiss mekânın patronu ve sanatçısı Tahsin Sargın geceye ayrı bir renk kattı.


Burası Alara
Antalya’nın gözde mekanlarından Alara yılbaşına özel müzik programı koydu. Zengin bir yılbaşı menüsü hazırlayan Alara, mekânın işletme müdürü İbrahim Yılmaz yönetiminde konuklara kusursuz bir gece yaşattı.


Burası Gaziantep
Antalya’nın yılbaşında en iyi iş yapan mekanlardan birsi de Gaziantep Restoran oldu. Mekânda oturacak yer olmazken gecede özel müzik programı ile yılbaşı özel Menüsü vardı
Yeni yıla Gaziantep Restauranta girenler arasında Ali Özçelik eşi ve aile dostları da vardı.


Burası Panel
Yılbaşı’nda doluluk oranında başı çeken mekanlar arasında Panel Bar da vardı. Yeni yıla Antalya sahnelerinin en iyi iş yapan isimlerinden Kalender’le giren Panel’de program sabahın ilk ışıklarına değin sürdü.

 
Burası Flora
Bir süredir kapalı olan Flora Bar, yılbaşı gecesi programı ile kapılarını tekrar açtı. Yeni yıla Baran Yıldırım ile giren Flora Bar eski günlerini aratmadı.

 
 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum