Reklam
Reklam

Okyanus’tan Antalya’ya 2’nci kampüs

Okyanus Kolejlerinin Türkiye genelinde 30’uncu, Antalya’da 2’nci kampüsü olan Lara Şubesinin tanıtım günü büyük bir katılımla gerçekleşti.

Okyanus’tan Antalya’ya 2’nci kampüs

Okyanus Kolejlerinin Türkiye genelinde 30’uncu, Antalya’da 2’nci kampüsü olan Lara Şubesinin tanıtım günü büyük bir katılımla gerçekleşti.

Okyanus’tan Antalya’ya 2’nci kampüs
01 Temmuz 2019 - 17:49

 Yeni şubenin Eylül ayında açılacağını müjdeleyen Okyanus Kolejleri Genel Müdür Yardımcısı Tarık Atasever, kolejin Türkiye genelinde eğitime yapılan yatırımlarından, yetenek merkezli bir okul olarak uyguladıkları eğitim sisteminden, LGS sınavında Antalya, İstanbul, Ankara ve İzmir kampüs öğrencilerinin sınavda tüm soruları yanıtlayarak birinci olma başarılarından, teniste kız ve erkek takımlarının dünya birincisi olarak elde ettikleri tenis şampiyonluğundan gururla bahsetti. 2019-2020 eğitim öğretim döneminde anaokuldan Anadolu ve Fen Teknoloji lisesine kadar tüm kademelerin olduğu yeni kampüs için Atasever,  “Okulumuz 1250 öğrenci kapasite ile toplam 12 bin m2 kapalı alan, 3 bin 500 m2 açık alana sahip olup; okul öncesi, ilkokul, ortaokul, Anadolu lisesi ve Fen ve Teknoloji lise eğitimi ile eğitimde öncülüğüne devam edecektir. Konferans salonu, yüzme havuzu, sportif faaliyet ve sanatsal etkinlik alanları, geniş bahçesi, bilimsel araştırma laboratuvarları gibi birçok alana sahip olacak olan yeni şubemizin kayıt çalışmaları devam ediyor” dedi.

Geniş katılımla tanıtım günü

Tanıtım gününe Muratpaşa Belediyesi Başkan Vekili Hüseyin Sarı, Antalya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Muharrem Kaburgacı, Almanya Federal Cumhuriyeti Antalya Konsolosu Mr. Wolfgang Wessel, Antalya Adliyesi Cumhuriyet Savcısı Ali Çam, basın dünyasının önemli isimlerinden Turizm Dünyası programının sunucusu Nesrin Mater, Akdeniz Girişimci İş Kadınları Derneği (AGİDER) Başkanı Dr. Figen Sayın, Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Taliha Salman, Akdeniz Üniversitesi Ekonometri Bölümü Prof. Dr. Abdülkadir Kökocak, Kosova Cumhuriyeti Bakan Danışmanı Doç. Dr. Emin Serin, Anadolu Hastanesi kKardiyolog Prof. Dr. Emir Kubilay Şenen, OSMED Dernek Başkanı Murat Arıncı ve Başkan Yardımcısı Nihal Arıncı, Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölümü Prof. Dr. Ahmet Aktaş, Medical Park Hastanesi Anlaşmalı Kurumlar Sorumlusu Aray Şenli, Antalya Face Dergi sahibi Fulya Sarman ve editörü Mert Yaman, Incity Dergi editörü Murat Yılmaz, XL ve Female Dergi Pazarlama ve Satış Danışmanı Naciye Bıçkıoğlu, aile yaşam koçu Müberra Kılıç, Dünya Göz Hastanesi Müdürü Cevat Süslü, Ballıpınar Diş Kliniği Müdürü Abdullah Özkarslı ve Kurumsal İletişim Sorumlusu Songül Yılmaz, Candid Tur Genel Müdürü Mesut Şimşek, Antalya Tıp Merkezi Kurumsal İletişim Sorumlusu Nesrin Hakikatoğlu, Bakırlar Halıcılık sahibi Nurhan Barkır Arıtürk, turizmci Filiz Müge Ocak, emekli Emniyet Müdürü Sezer Durmuş, Sema Güzellik Salonu sahibi Sema Tekin, Kazakistan Kültür ve Dayanışma Dernek Başkan ve üyeleri, Van Kültür ve Dayanışma Dernek Başkan ve üyeleri, Anadolu Hastanesi Anestezi Uzmanı Hakan Öner, Hacı Saad Restoran Genel Koordinatörü Mehmet Şerifoğlu, Balıkçı İsa Restoran sahibi İsa Ekici, Fırınellacafe ve Pastane Zincirinin sahibi Aydın Dağ, Kemer Grand Nar Otel işletmecisi Coşkun Ceyhun, Derviş Restoran sahibi Derviş Uyanık, Choccocafe sahibi Mustafa Seçer gibi isimler katıldı.
Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum