Reklam
Reklam

Erdoğan sanki herkesi büyülemiş

CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, 'TBMM'de 337 AKP milletvekili var.

Erdoğan sanki herkesi büyülemiş

CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, 'TBMM'de 337 AKP milletvekili var.

Erdoğan sanki herkesi büyülemiş
13 Aralık 2010 - 15:34

CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, 'TBMM'de 337 AKP milletvekili var. İçlerinde her meslekten kişi var. Hayret ediyorum, Tayyip Erdoğan sanki hepsini büyülemiş' dedi

Polisin öğrencilere müdahalesi
İşçi Partisi İl Başkanlığınca düzenlenen ''Yeniden Kurulucak Atatürk Cumhuriyetine Doğru-Çözülme mi Çözüm mü?'' konulu panel, Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi'nde yapıldı. CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, panelde yaptığı konuşmada, polisin protestocu öğrencilere müdahalesinden söz ederken, ''Öğrencilere karşı düşman bir devletin çocukları gibi biber gazıyla saldıran güvenlik kuvvetlerini araştırmak lazım. Çevik Kuvvete nereden alındılar'' dedi.

Silivri aday adayıyım
'İktidarın yolsuzluklarının ortada olduğunu, halkın kandırıldığını'' öne süren Genç, ''TBMM'de 337 AKP milletvekili var. İçlerinde her meslekten kişi var. Hayret ediyorum, Tayyip Erdoğan sanki hepsini büyülemiş. Eskiden parlamento sıralarında oturan insanlarda ar, edep, izan vardı. Ayıplı durumlardan utanırlardı. ޞimdi devleti hamudu ile soyuyorlar hiç kimse tınmıyor'' dedi. Panelistlerden Emekli Tümgeneral Osman Özbek de her konuşmasının ardından davalarla karşı karşıya kaldığını, Hükümetin beraat kararlarına bizzat itiraz ettiğini savunarak, ''Ben Silivri aday adayıyım. Korkmuyorum. Onların yargıçlarından korkmuyorum'' dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum