Reklam
Reklam

Geleneksel buluşma Keyf-i Alem’de

Üniversite bölüm arkadaşları 5’inci buluşmayı Keyf-i Alem’de gerçekleştirdi

Geleneksel buluşma Keyf-i Alem’de

Üniversite bölüm arkadaşları 5’inci buluşmayı Keyf-i Alem’de gerçekleştirdi

Geleneksel buluşma Keyf-i Alem’de
03 Ekim 2019 - 16:55


Fırat Üniversitesi 1981 yılı girişli İnşaat Mühendisliği bölümü mezunları 5’inci geleneksel buluşmalarını bu yıl Antalya’da gerçekleştirdi. Buluşmanın harika ev sahipliğini Antalya’da yaşayan, iyilik seven, babacan, mükemmel insan Eyüp Tabaş namı diğer Eyüp Başkan yaptı.
Uzunca bir süredir görüşemeyen arkadaşlar, zaman zaman öğrencilik yıllarına dönüp bol bol sohbet edip beraberliklerinin keyfini çıkardı. Buluşmanın son günü objektifime poz veren arkadaşlar şunları söyledi: “Bize burada ev sahipliği yapan değerli arkadaşımız Eyüp Tabaş ve sevgili eşi Melis Hanımın sayesinde unutulmayacak 2 güzel gün geçirdik. Her iki günde de buluşma noktamız olan ve keyifli saatler geçirdiğimiz, Antalya’nın en nezih ve keyifli mekanı, Keyf-i Alem’in lezzetli yemekleri, muhteşem manzarası, deniz esintisi ve kusursuz servisi bu buluşmaya çok şey kattı. Antalya buluşmamız onlarla ve mekanlarıyla muhteşemdi. Buradan ayrılırken bize ev sahipliği yapan Eyüp Beye ve eşine sonsuz teşekkürler ediyoruz.”

 
 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
https://gdetr.hit.gemius.pl/hitredir/id=ncqa0PrdG5z0zOGaP9XGEnXo7Om1QavUMF58NmhUVP3.E7/fastid=eycqsmhkbnbmuxgsaoivlfzyvhml/stparam=wohebkjfng/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://yaay.com.tr/?utm_source=Akdeniz-Manset-Gazetesi&utm_medium=Standard-Banners&utm_campaign=Turk-Telekom-Antalya-Yerel-Siteler-Eylul-2020