Reklam
Reklam

Gencer güven tazeledi

Döşemealtı Sanayiciler ve İşadamları Derneği'nin ilk genel kurulu Hilmi Beken Restaurant'ta yapıldı.

Gencer güven tazeledi

Döşemealtı Sanayiciler ve İşadamları Derneği'nin ilk genel kurulu Hilmi Beken Restaurant'ta yapıldı.

Gencer güven tazeledi
20 Aralık 2010 - 13:03

Döşemealtı Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Gültekin Gencer, DÖSİAD oluşumuyla amaçlarının Antalya'da ticaretin kalbi olarak nitelendirilen Döşemealtı'nda faaliyet gösteren iş dünyasını tek çatı altında toplamak olduğunu söyledi

Başarılı işlere imza atılacak
Döşemealtı Sanayiciler ve İşadamları Derneği'nin ilk genel kurulu Hilmi Beken Restaurant'ta yapıldı. Başkan Gültekin Gencer açılışta yaptığı konuşmada, Antalya'da pek çok DÖSİAD'ın faaliyet gösterdiğini anımsatarak, DÖSİAD oluşumuyla amaçlarının ticaretin kalbi Döşemealtını kalkındırmak olduğunu söyledi. Kısa süre önce kurulan DÖSİAD'ın yavaş ve emin adımlarla ilerlediğini belirten Gencer, ''Kamuoyunda ses getirdiğimizi gözlemliyorum. Her geçen gün artan üye sayımızla önümüzdeki dönemde daha başarılı işlere imza atacağımıza inancım sonsuz'' diye konuştu.

Seçime tek liste ile gidildi
Döşemealtı'nın ''Yeni Antalya'' olacağını ifade eden Gencer, ''Bu minvalde hepimiz iş dünyası olarak elimizi taşın altına koyacağız' dedi. Konuşmaların ardından derneğin yeni yönetim ve denetim kurulları seçildi. Seçime Gültekin Gencer'in başında olduğu tek listeyle gidildi. Seçim sonunda DÖSİAD'ın yeni yönetim ve denetim kurulları şöyle oluştu: Yönetim Kurulu: Gültekin Gencer, Oktay Berberoğlu, Mustafa Sak, İsmail Karaman, Atıl Pekşen, Çetin Keskin, Dursun Özdemir, Osman Gülmez, Tamer Uğurluel, Okan Alanyalı, Hasan Lütfi Yavuz. Yönetim Kurulu Yedek Liste: Hüseyin Sarı,Ahmet Bülbül, Mustafa Çakırlar, Hüseyin Pınarbaşı, Mesut Aytar. Denetim Kurulu: Kazım Doğan, Sefer Özkan, Salman Aksal. Denetim Kurulu Yedek Liste: İhsan Baysal, Turan Alma, İbrahim Cansızoğlu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum