Reklam
Reklam
Reklam

GÖZLER YILMAZ'DA

Antalyaspor’da görev dağılımı bekleyişi

GÖZLER YILMAZ'DA

Antalyaspor’da görev dağılımı bekleyişi

GÖZLER YILMAZ'DA
28 Şubat 2021 - 20:32

Geçtiğimiz Cuma günü ilk toplantısını gerçekleştiren Antalyaspor A.Ş. Yönetim Kurulu’nda Başkan Mustafa Yılmaz, yöneticilere hangi görevi istediğini sordu. Talepleri alan Yılmaz’ın kısa süre içinde karar vereceği öğrenildi
 
Tek tek söz aldılar
23 Şubat’ta göreve gelen Antalyaspor A.Ş. Yönetimi, geçtiğimiz cuma günü ilk toplantısını gerçekleştirdi. Başkan Mustafa Yılmaz başkanlığında gerçekleşen toplantıya katılımın büyük olması dikkat çekti. Kısa bir değerlendirme yapan yöneticiler, daha sonra görev dağılımı gündemiyle bir görüşme yaptı. Başkan Yılmaz yöneticilere tek tek söz hakkı tanıyarak hangi göreve talip olduklarını sordu. Yöneticiler de istediği görevi Yılmaz’a iletti. Notlarını alan Yılmaz’ın Perşembe günü deplasmanda oynanacak Fenerbahçe maçından önce görev dağılımı yapacağı gelen bilgiler arasında.
 
Görev dağılımı
Akdeniz Manşet Gazetesi’nin edindiği bilgilere göre; Fesih Tamince ve Emin Hesapçıoğlu asbaşkanlığı görevine getirilecek. Ramazan Karabulut ve Aytaç Altay’ın da futbol şube sorumluluğu görevine getirildiği ifade edilirken, Emrah Çelik taraftar ve ulaşımdan, İsmail İltemir ve Ramazan Sert tesis ve stattan, Mehmet Güneysu konaklamadan, Ferit Sezer reklam işlerinden, Adnan Başkan hukuk işlerinden, Yıldıray Karaer hava ulaşımından, Sezgin Özer altyapıdan, Okan Kaya’nın medyadan sorumlu olacağı iddia edildi. Basın sözcülüğü görevine de Aziz Çetin’in atanacağı öğrenildi.
Kasım ÇİÇEK

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum