Reklam
Reklam

Holmelt Laminasyon ve Özellikleri

Holmelt Laminasyon ve Özellikleri

Holmelt Laminasyon ve Özellikleri
13 Haziran 2019 - 13:19 - Güncelleme: 13 Haziran 2019 - 13:20

 

Eskiden var olan film ve su bazlı laminasyon yöntemleri arasında yer almaktadır. Ancak her sektörde yaşanan teknolojik gelişmeler olduğu gibi bu laminasyon uygulamalarında da ileri teknoloji kullanılmaya başlandı. Sprey lominasyon ile birlikte holmelt laminasyon göze çarpıyor. Elde edilen ürünlerde kullanılan holmert sayesinde sıcak ya da soğuk geçirmezliği ile su bazlı özellik kazanmaktadır. Özellikle tekstil sektöründe kullanılan bu ürün rüzgar geçirmez özelliği ile de çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Ürünlerin bir araya getirilmesi ise EVA adı verilen yapıştırıcı ile sağlanıyor.

Reaktif Holmelt Laminasyon

Ürünlerin yapıştırılmasında poliüretan kullanılıyor. Böylece kullanım alanları da oldukça geniş bir alana yayılma fırsatı buluyor. Ayakkabı, çanta ve medikal ürünlerin yanı sıra ambalaj, otomotiv, konfeksiyon ve dekorasyon gibi sektörlerde de kullanılıyor.

Firma Tercihi

Bu uygulamada firma tercihleri oldukça önemlidir. Uzman kadro ve uygun fiyat garantisi ile müşteri memnuniyetine önem veren firma müşterilerine kaliteli hizmet vermek adına faaliyet göstermektedir. httpss://www.teknolamlaminasyon.com.tr/hotmelt-laminasyon bağlantısı üzerinden kullanılan sektörler, malzeme yapıştırma teknikleri, holmelt ve reaktif laminasyon yöntemleri ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.

 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum