Reklam
Reklam

KORKMAZ’A BÜYÜK ÖVGÜ

Başarılı bir sezonu geride bırakan Antalyasporlu Doğukan Sinik, teknik direktör Bülent Korkmaz’dan övgüyle söz etti. Doğukan, “Şu an buradaysam Bülent Hoca’nın büyük katkısı var” dedi

KORKMAZ’A BÜYÜK ÖVGÜ

Başarılı bir sezonu geride bırakan Antalyasporlu Doğukan Sinik, teknik direktör Bülent Korkmaz’dan övgüyle söz etti. Doğukan, “Şu an buradaysam Bülent Hoca’nın büyük katkısı var” dedi

KORKMAZ’A BÜYÜK ÖVGÜ
07 Haziran 2019 - 17:29

Antalyaspor hedefi

2021 Avrupa 21 Yaş Altı Şampiyonası Elemeleri 3. Grup’ta mücadele eden Ümit Milli Futbol takımının Arnavutluk ve Kosova ile yapacağı maçların aday kadrosuna çağrılan Antalyaspor'un genç ve başarılı oyuncusu Doğukan Sinik geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Yaklaşık 1 yıllık süreçte TFF 3. Lig’den gelerek Süper Lig'de 33 maçta en fazla süre alan oyunculardan birisi olduğunu belirten Doğukan Sinik, “Geçen sene TFF 3. Lig’de kiralık olarak Kemerspor 2003’te oynuyordum. O zaman hedeflerimi sorduğunuzda Antalyaspor’da forma şansı bulmayı istediğimi söylemiştim” şeklinde konuştu.

Benim için büyük şans

“Bu sezon benim için iyi geçti” diye konuşan genç futbolcu, “Maç sayısı ve süresi anlamında iyi bir sezondu ama skor anlamında çok katkı veremedim. Bu benim bir eksikliğim. Bunu geliştirmeye çalışıyorum.  Önümüzdeki sezon daha çok gole ve asiste katkı vermek istiyorum” dedi. Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz’ın kariyeri için çok önemli olduğunun ve Süper Lig kapısını açtığının altını çizen Doğukan Sinik, “Benim için en önemli kişilerden birisi Bülent Korkmaz hoca. Kendisi benim için çok büyük bir şans. Şu an buradaysam ve ligde 33 maç oynadıysam Bülent hocanın büyük katkısı var” dedi.

Gerekirse kalırız

Doğukan Sinik, medyada çıkan transfer söylentileri ile ilgili olarak ise, “Yazılan takımlar her futbolcunun gurur duyacağı ekipler. Üç büyüklerle ilgili haberleri ben de okuyorum. Sezon içinde de bu haberler çıktığında sadece Antalyaspor’daki maçlara odaklandım. Zaten transfer olacağımız ve gideceğimiz varsa, kulübümüzün de menfaatlerine uyuyorsa gideriz. Kulübümüzün menfaatlerine yaramıyor ve kalmamız gerekiyorsa kalırız. Oynadığım Antalyaspor da vizyon sahibi bir kulüp. Antalya güzel bir şehir. Gururla ve mutlu bir şekilde oynadığım bir yer” ifadelerini kullandı.

Özcan VARLI

YORUMLAR

  • 0 Yorum