Reklam
Reklam

Köroğlu'ndan Manşet'e ziyaret

İYİ Parti Muratpaşa İlçe Kadın Kolları Başkanı Dilek Aydın Köroğlu, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Akdeniz Manşet Medya Grubu’nu ziyaret ederek, çalışmalarında destek istedi

Köroğlu'ndan Manşet'e ziyaret

İYİ Parti Muratpaşa İlçe Kadın Kolları Başkanı Dilek Aydın Köroğlu, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Akdeniz Manşet Medya Grubu’nu ziyaret ederek, çalışmalarında destek istedi

Köroğlu'ndan Manşet'e ziyaret
25 Aralık 2019 - 19:05 - Güncelleme: 26 Aralık 2019 - 12:21

İYİ Parti Muratpaşa İlçe Kadın Kolları Başkanlığına atanan Dilek Aydın Köroğlu, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, bünyesinde Akdeniz Manşet, Gazete Bir ve İleri gazetelerini barındıran Akdeniz Manşet Medya Grubu’nu ziyaret ederek, çalışmalarında destek istedi. Çiçeği burnunda başkan Köroğlu, yerel basının önemine dikkati çekerek, gazetecik mesleğinin her meslekten daha zor olduğunu dile getirdi. Kadın Kolları olarak, ilçe genelinde aktif bir şekilde sahada olduklarını belirten Dilek Aydın Köroğlu, teşkilatta yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi.
 
Çiçeği burnunda başkan
Gerçekleştirdikleri her ziyaretteki karşılıklı fikir alışverişinin ardından, yeni bir çalışma başlattıklarını anlatan Köroğlu, Antalya’yı ve daha güzel yarınları, kadınlarla birlikte inşa edeceklerini vurguladı. Ocak ayında gerçekleşmesi planlanan kongreyle birlikte, teşkilatın şekilleneceği belirten Başkan Köroğlu, Antalya’ya ve kadınlarına değer katacak projeleri hayata geçirerek, yollarına devam edeceklerini kaydetti. Köroğlu, İYİ Parti’nin, kadının gücünü ortaya koymak ve kadın isterse neleri hayata geçirebileceğini yaşamış bir insanın öncülüğünde ortaya çıkan bir siyasi parti olduğunu ifade etti.
 
Kadın eli değecek
Köroğlu, şunları kaydetti: “Biz Antalya’da bir kadın harekatı başlatarak öncelikle kentimize ve Muratpaşa’mızın sorunlarına çözüm getirmek için mücadele edeceğiz. Ardından da genel siyasette partimize güçlü bir destek sunmak için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Elbette siyasi ideolojilerimizin savunucusu olacağız ancak bizler her şeyden önce kadınız, anneyiz; önce çocuk, önce kadın, önce Antalya diyeceğiz. Genel Başkanımız partiyi kurarken kadınlara ve gençlere güvenerek kurdu. Ülkemizde gençlerimiz ve kadınlarımıza gereken önem verilmemektedir. Bizler İYİ Parti olarak elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Şehirlerimiz kadın eliyle daha güzel hale gelecek. Önceliklerimizi önümüze alıp samimiyetle ilerleyecek ve her gönüle dokunacağız.” Günün anısına hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona eren ziyarette Akdeniz Manşet Gazetesi Genel Koordinatörü Şifa Çiçek ve Genel Yayın Yönetmeni Serpil Çiçek hazır bulundu.
Süheyla GÜRÜN

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum