Doğru haberi bizden alın  


Spor konusunda mütevazı davranmayacağım.

Akdeniz Manşet Gazetesi olarak bugüne kadar verdiğimiz her haber neredeyse doğru çıktı.
Bu geleneği uzun yıllardır sürdürüyoruz.

Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da verdiğimiz, duyurduğumuz haberlerin bir bir doğru çıkması bizi gerçekten mutlu ediyor.

Hatırlarsanız geçtiğimiz sezonun devre arasında manşette ‘Antalyaspor’da bombalar patlıyor’ başlığıyla bir haber paylaşmıştık. Haberde, Antalyaspor’un Lukas Podolski, Veysel Sarı ve Sinan Gümüş ile büyük ölçüde anlaşmaya vardığını duyurmuştuk. Haberimize başta Antalyaspor Basın Sözcüsü Murat Süğlün olmak üzere birçok yetkili kişiden yalanlama gelmişti. Yalanlama söylemleri gazetelerde çarşaf çarşaf çıkmıştı. Kamuoyu nezdinde bizi küçük düşürmeye çalışanlar deyim yerindeyse duvara toslamıştı. Çünkü sözünü ettiğimiz her 3 isim kırmızı beyazlı kulüple sözleşme imzaladı.

Bu haber için bize madalya takan olmadı. Madalya beklentimiz de yok zaten. Biz sadece görevimiz olan kamuoyunu doğru bilgilendirdik. Ancak Antalyaspor’u takip eden ve yıllardır bizi tanıyanların tebrik mesajları bize moral oldu. Bizim açımızdan madalyadan çok daha değerliydi.

Bu sorumluluk ve mesleki tecrübemizle okuyuculara yine doğru ve sağlıklı bilgiyi vermek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Akdeniz Manşet Gazetesi’nin bu sezon başında duyurduğu Dever Orgill ve Serdar Gürler transferi de daha önce gerçekleşmişti.

Son olarak Nuri Şahin transferi de imzayla sonuçlandı.

Bizi takip edenler hatırlayacaklar, 7 Ağustos’ta ‘Antalyaspor’da Nuri Şahin bombası’ diye bir haber yaptık. Haberin devamını getirerek 10 Ağustos’ta ‘Nuri Şahin’de sona doğru’, 11 Ağustos’ta ise ‘Ya olacak ya olacak’ diye manşet attık. Yani haberi vermekle kalmadık transferin de gerçekleşeceğini paylaştık. İşte o transfer 19 Ağustos’ta gerçekleşti ve Nuri Şahin resmen Antalyaspor ile anlaşmaya vardı.

Biz de bir kez daha okuyucuyu doğru bilgilendirdiğimiz için elbette mutluyuz. Kalın sağlıcakla…