Reklam
Reklam

Mektebim Okulları

Mektebim Okulları

Mektebim Okulları
17 Aralık 2019 - 11:36

 

2011 yılında ilk kampüsü ile eğitim hayatına merhaba diyen Mektebim Okulları, 2019 yılı itibari ile Türkiye’nin 14 ilinde 38 kampüsü ile binlerce öğrenciye eğitim vermektedir. Bünyesinde ana okulu, ilk okul, orta okul, Anadolu lisesi, Fen lisesi ve Mesleki Teknik Eğitim lisesi gibi farklı eğitim birimlerini barındıran eğitim kurumu, 8 yılda ülkenin en çok bilinen eğitim kurumlarından biri olarak marka değerini her geçen gün yukarılara taşımaktadır. Adını Atatürk’ün kurmuş olduğu Millet Mektepleri adından esinlenerek kurulan Mektebim, bütünsel eğitim modeli ile öğrencilerini eğitmeye ve bu konuda uzun vadeli planları olan bir eğitim kurumudur. Bu model ile öğrencilerin becerilerine ve ilgi alanlarına göre özel eğitimler, yaratıcı, sorgulayıcı, keşfeden, araştıran, tasarlayan, projelendiren, yapılandıran, deneyimleyen ve son olarak insanlığa hizmet olarak sunan öğrenciler yetiştirilmesi amaçlanmaktadır. Müfredatını STEM Müfredatına göre hazırlayan Mektebim okulları her geçen gün daha bir tanınır hale gelmekte ve ülkenin dört bir yanına yayılmaktadır.

Mektebim Koleji Hakkında

Türkiye’nin en çok bilinen eğitim kurumlarından biri haline gelen Mektebim Koleji, öğrencilerine sunmuş olduğu çeşitli imkân ve seçenekler ile birçok velinin ve öğrencinin ilk tercihi olmaktadır. İlk okuldan, liseye kadar olan süreçteki tüm öğrencilerinin yararlanabildiği kamp programları, yurt dışı programları, yabancı dil eğitimleri, erasmus programı gibi seçenekler öğrencilerin hem öz güvenlerini kazanmaları, farklı kültürleri tanıması, ikinci dili çok kısa sürede daha etkili biçimde öğrenebilme şansı tanımaktadır. Bu sebeplerden dolayı tercih edilme seviyesi çok yüksek olan bir eğitim kurumu olarak Mektebim, Türkiye’nin eğitimdeki yükselen değeridir.

Türkiye’de Bir Çok İlke Sahip

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, Yenilikçi Eğitim Programını devreye sokan kolej, öğrencilerde hem kültürel hem mesleki hem de sosyalleşmenin zenginleşeceği çeşitli program dersleri vermektedir. Finans okur yazarlığı, Bilim yolculuğu, İnovasyon, düşünme becerilerini geliştirme, kodlama, müzede eğitim gibi derslerle öğrenciye farklı katma değerler sağlamaktadır. Bilim ve teknolojinin ışığında çocuğunuzun geleceğe hazırlanmasını ve sağlam bir eğitim temeli almasını istiyorsanız Mektebim okulları tercih listenizin ilk sıralarında yer almalı gerektiğini düşünüyoruz. Gelecek benim diyenlerin tercihi.
 
 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum