Reklam
Reklam

OĞULDAN BABAYA!

Antalyaspor Kulübü Derneği 29 Haziran’da genel kurula gidiyor. Mevcut başkan Ali Şafak Öztürk’ün koltuğu babası Fikret Öztürk’e devredeceği konuşuluyor. Baba Öztürk kolları sıvadı

OĞULDAN BABAYA!

Antalyaspor Kulübü Derneği 29 Haziran’da genel kurula gidiyor. Mevcut başkan Ali Şafak Öztürk’ün koltuğu babası Fikret Öztürk’e devredeceği konuşuluyor. Baba Öztürk kolları sıvadı

OĞULDAN BABAYA!
14 Haziran 2019 - 15:04

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk’ün babası iş insanı Fikret Öztürk, Antalyaspor Kulübü Derneği’nin 29 Haziran Cumartesi günü yapılacak olan genel kuruluna başkanlık için hazırlanıyor. Fikret Öztürk’ün listesinde Hilmi Beken, Mehmet Aygün, Osman Sapmaz, Alp Özel, Hakan İrban’ın yer aldığı öğrenildi. Diğer yandan Fikret Öztürk’ün Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’ten de iki isim istediği öğrenildi.  Öztürk’ün, şirket avukatı olan ve geçtiğimiz günlerde Antalyaspor A.Ş.Yönetim Kurulu görevinden istifa eden ancak dernek yönetim kurulu üyeliği devam eden Bora Terzioğlu’nu da listeye yazmak istediği öğrenildi. Terzioğlu’nun da teklife sıcak baktığı gelen bilgiler arasında.

Gözler Bilal’de

Baba Öztürk’ün her dönem yanında yer alan ve birlikte iş yapan işadamı Nurettin Ünal’ın da yine listede yer alacağı gelen bilgiler arasında. Antalyaspor A.Ş. Başkanı Ali Şafak Öztürk, Antalyaspor Kulübü Derneği ve Antalyaspor Vakfı başkanlığını yürütüyor. Camiada ise Ali Şafak Öztürk’ün babası Fikret Öztürk’ün dernek başkanlığına talip olması şaşkınlık yarattı.  Dernek üyelerine genel kurul kararının haberi düştüğü andan itibaren camianın yakından tanıdığı ve sevdiği isim olan ve Nafiz Tanır’dan sonra başkanlığı beklenen İsmail Bilal’in ismi konuşulmaya başlandı. Camiada, İsmail Bilal’in başkan olması beklentisi oluştuğu ve bu yönde büyük baskı olduğu kulislerde konuşuluyor.

Gencer sahaya indi
Antalyaspor eski başkanlarından Gültekin Gencer de 29 Haziran Cumartesi günü yapılacak genel kurul için çalışmaya başladı. Nafiz Tanır ile birlikte liste hazırlığında olduğu iddia edilen Gencer’in Antalyaspor’un sevilen ve saygı duyan isimleriyle temasa geçtiği gelen bilgiler arasında. Gencer’in en kısa zamanda ya adaylığını açıklayacağı ya da aday çıkarabileceği de kulislerde sıkça dillendirilen soruların başında geliyor.


Özcan VARLIYORUMLAR

  • 0 Yorum