Reklam
Reklam

Özür Profesörü Akaydın

Özür Profesörü Akaydın

Özür Profesörü Akaydın
21 Aralık 2010 - 13:20

Samani, 'Akaydın, Halkkart mağduru Antalyalı hemşehrilerimizden özür dilemiş. Ama Hoca, aymazlıklarına son vermedikçe, özürleri kimseye fayda sağlamaz' dedi

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Samani, Halkkart konusunda Antalyalılardan özür dileyen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'ı eleştirdi. Samani, baştan sona yanlışlarla ve şaibelerle dolu bir sistemin 15 aydır hayata geçirilmeye çalışıldığını söyledi. Samani, 'Antalya'nın ulaşım otomasyon ve ücretlendirme sistemi, şartnamesi 21 günlük bir firmaya ihale edilmesine uygun hale getirilerek verildi. Sistem, öncesi ve sonrasında şaibe ve rezaletlerle dolu. Haliyle bunun sıkıntı ve çilesini de Antalyalı hemşehrilerimiz yaşıyor. Sonra da Hoca çıkıp, özür diliyor. Sayın Akaydın, biliyoruz ki bu ilk özrün değil, son da olmayacak. Aymazlıklarına son vermediğin sürece özürlerin kimseye fayda sağlamaz' diye konuştu.

Özür kime fayda sağlar?
Akaydın'ın özürlerinin hiç kimseye fayda sağlamadığını ifade eden İl Başkanı Samani, ' 40 derece sıcakta Halkkart kuyruğunda bekleyen vatandaşlarımız soğukta, yağmurda halen Halkkart çilesi çekiyor. Akaydın, çıkmış mağdur ettiği hemşehrilerimizden özür dilemiş ama nafile. Maalesef, özürlerin kimseye faydası olmuyor. Özür, Halkkart çilesi çeken vatandaşlarımızın mağduriyetini giderir mi? Özür, 'Yüz bin kişiye iş' diye kandırdığın işsizlere iş verir mi? Özür, 'Bedava elektrik' sözü verdiğin Antalyalıların elektrik faturasını düşürür mü? Özür, 'Halkçı Zam' diye yaptığın su zammı ile vatandaşlarımızın cebinden aldığın paraları geri verir mi? Özür, Planını askıya aldığın Kırcami halkının sorunlarını çözer mi? Özür, Kepezaltı-Santral mahallelerinin sorunlarını ortadan kaldırır mı? Özür, 229 parsel sakinlerinin sıkıntılarını giderir mi? Özür, Mirasyedi misali sattığın belediye mülklerini geri getirir mi? Özür, Kilitlenen trafiği rahatlatır mı? Özür, Görev süren sonunda Antalya'nın kaybolan 5 yılını geri getirir mi?' diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum