Reklam
Reklam

Perge yılbaşına hazır

Antalya’nın en eski otellerinden Perge Otel, yeni yüzü, yeni genel müdürü ile yeni yıla hazır

Perge yılbaşına hazır

Antalya’nın en eski otellerinden Perge Otel, yeni yüzü, yeni genel müdürü ile yeni yıla hazır

Perge yılbaşına hazır
31 Aralık 2019 - 15:25

 
Antalya'nın simgelerinden ve geçtiğimiz yıldan itibaren yeni yüzüyle hizmet veren Cap d' Perge Hotel, (Karalioğlu Parkı içindeki Perge otel) yeni yılda da seçkin programı ile Antalyalılara güzel bir yılbaşı eğlencesi hazırladı.
 
İki ünlü isim
Birçok ünlü yıldızlı otel ve tatil köyünün genel müdürlüğünü yapan, mesleki başarısı sınırlarımızı aşan, Cap d' Perge Hotel’in yeni Genel Müdürü Doğan Genç oldu. Yine bir zamanlar Antalya sahnelerinin ünlü ve aranan sanatçısı Ayhan Aydın, sanatının zirvesinde mesleğini bırakmıştı. Beyefendi ve mükemmel insan, yeni oluşumda alan sorumlusu olarak otele ayrı bir renk katmış.
 
Yılbaşı hazırlıkları
Yılbaşı gecesi için harıl harıl çalışan ekibin sorumluları; aşçıbaşı Muttalip Üzümcü, sosyal medya sorumlusu Sibel Özen, genel alan sorumlusu Ayhan Aydın, restoran şefi Tahsin Yılmaz, gece için en ince ayrıntısına kadar tüm hazırlıkları titizlikle hazırlamaya devam ediyorlar. Yılbaşı gecesi, Ukrayna uyruklu Grup Sugargirls, Ludmila, Irina ve Mira sahne alacak.
 
Unutulmaz deneyim
Cap d' Perge Hotel Genel Müdürü Doğan Genç, “Cap d'Perge Otel olarak muhteşem Akdeniz ve Beydağları manzarası eşliğinde jazz, blues ve latin ezgileriyle süslenmiş yılbaşı yemeği ve limitsiz içecek olanağıyla misafirlerine unutulmaz bir deneyim sunmayı hedefliyoruz” dedi.
 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum