Reklam
Reklam

İlk ziyaret Gazipaşa’ya

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ilçelerdeki ilk resmi ziyaretini Gazipaşa ilçesine gerçekleştirdi

İlk ziyaret Gazipaşa’ya

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ilçelerdeki ilk resmi ziyaretini Gazipaşa ilçesine gerçekleştirdi

İlk ziyaret Gazipaşa’ya
24 Nisan 2019 - 18:38 - Güncelleme: 24 Nisan 2019 - 18:40

31 Mart yerel seçimlerinin ardından ilçelere yönelik teşekkür ziyaretlerine başlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek bu kapsamda ilk ziyaretini Gazipaşa’ya yaptı. Başkan Böcek, Gazipaşa Belediyesi’ni ziyaretin ardından, 12’nci Gazipaşa Tarım Fuarı’nın açılışına katıldı. Antalya’nın turizmin ve tarımın başkenti olması dolayısıyla bu iki konuya özel önem vereceklerine dikkat çeken Böcek, “Gazipaşa’da da hem tarım hem turizm anlamında yapmamız gereken ne varsa yapacağız” diye konuştu.

Başkan Yılmaz’a başarı diledi

Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz'ı ziyaret ederek görevinde başarılar dileyen Muhittin Böcek, Millet İttifakı’nın ilçe başkanları başta olmak üzere Gazipaşa’da kendilerine destek verenlere teşekkür etti. Bundan sonraki süreçte oy veren, vermeyen herkesin belediye başkanı olacağını söyleyen Başkan Böcek, Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz’ın şahsında meclis üyelerine ve çalışma arkadaşlarına da başarılar diledi. Böcek, Gazipaşa ile ilgili yapılması gereken ne varsa Büyükşehir Belediyesi olarak yapacaklarını ifade ederek, “Seçim öncesi ne söylediysek hepsini birlikte yapacağız” ifadelerini kullandı. Herkese eşit hizmet sunma gayreti içerisinde olacağını söyleyen Başkan Yılmaz da Başkan Böcek’e ziyareti için teşekkür ederek, “Başkanımla çok uyumlu, çok güzel bir çalışma sergileyeceğimize inanıyorum. Sağ olsun başkanım da her sözünde bize bu desteği vereceğini söylüyor. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi. 

Tarım Fuarı kapılarını açtı

Başkan Böcek, Gazipaşa Belediyesi ziyaretinin ardından Gazipaşa 12’nci Tarım Fuarı’nın açılışına katıldı. Fuarın açılışını Başkan Böcek, Başkan Yılmaz ve Gazipaşa Kaymakamı Ali Sakar birlikte gerçekleştirdi. Böcek, fuarın açılışında yaptığı konuşmada, “Yerelden kalkınma hamlemizin en önemli odağı tarım olacaktır. Antalya Büyükşehir Belediyesi olarak sulama, gübre gibi konular başta olmak üzere tarıma yönelik katkılar sunacağız. Gazipaşa’da da muz ve avokado gibi ürünlerimize sahip çıkmak adına çalışmalar yapacağız. Gazipaşa’da hem tarım hem turizm anlamında gereken ne varsa yapacağız” diye konuştu. Böcek, Gazipaşa’da ayrıca esnaf ziyareti de yaptı. Esnafa hayırlı işler dileyip destekleri için teşekkür eden Başkan Böcek, “Birlikte başaracağız, birlikte yapacağız” mesajı verdi.
İHA

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum